• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 8 Mayıs 2012 / 16:29 |

  Hafta sonu sezonun son maçında deplasmanda Keçiören ile karşılaşacak olan takımımız cuma günü Cuma namazından sonra yola çıkacaktır. Namazdan sonra merkez camisinin içinde bulunduğu parkta pilav dağıtılacak ve belediyemiz tarafından takımımıza tahsis edilen ve üzeri Bayrampaşaspor olarak giydirilen yeni otobüs takımımıza teslim edilerek futbolcularımız bu otobüsle ve dualarla uğurlanacaktır.

  Takımımız pazar günü son maçını oynadıktan sonra  semtimize gelmeden direkt olarak play offların oynanacağı şehre geçecektir. Play offların oynanacağı şehir veya şehirler henüz belli olmadığından dolayı henüz net bilgi veremiyoruz fakat maçtan sonra Ankara’da kalacak olan takımımız şehir belli olunca oradan direkt geçiş yapacaktır. Cuma günü düzenlenecek olan bu organizasyona katılmak isteyen taraftarlarımızın Merkez Camisinde cuma namazından önce hazır bulunmaları rica olunur.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Selçuk Vardar dedi ki:

   İnegöl ve Hatayspor kardeşlerimizin ardından bizimde seneye 2. Lig’te mücadele etmek yakışır! Umarım Playoff yolunda bir talihsizlik yaşamayız aksini düşünmek dahi istemiyoruz; ‘’hep destek tam destek. Yarın Bayrampaşaspor’umuzu dualarla uğurlayacağız inşAllah’’.Bayrampaşamızın bugünlere gelmesini sağlayan Sayın Şafak Aydınsilin Başkanımıza ve Tüm Bayrampaşaspor camiasına müteşekkiriz.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20