• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Dosta Düşmana Duyurulur isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Aralık 2010 / 22:43 |

  09.Aralık.2010 tarihinde Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyumunda oynanan Bayrampaşa-Tepecikspor karşılaşmasından sonra internet ortamında haddini ve maksadını aşan yazılar görmekteyiz. Özellikle Tepeciksporlu taraftarlar  tarafından küfürler eşliğinde yazılan bu yorumlar aklı başında insanların yapacağı yorumlar değildir. Karşılaşma öncesinde Tepeciksporlu bazı  taraftarların kendilerine yandaş taraftar aradığı gözlemlenmiştir. Bu gözlemlerin sonucunda karşılaşma esnasında uzun süreli olmamakla birlikte küfürlü tezahuratlar olmuştur.

  Tepeciksporlu taraftarların fark atmayı beklerken fark yemelerinin verdiği hazımsızlıkla bu  tezahuratları dillerine doladıkları ve akılları sıra ikinci devre oynanacak karşılaşma için intikam çığlıkları attıkları ve tehditkar cümleler kurdukları görülmüştür. Bayrampaşalılar olarak bizlerin Tepecikspor veya taraftarlarıyla herhangi bir problemi yoktur. Ama problem oluşmasına isteyen arkadaşlar varsada bizim için herhangi bir sakıncası yoktur.

  Bizler ikinci devre oynanacak olan karşılaşmaya takımımızı desteklemek amacıyla geleceğiz. Sizler gibi asıp kesmeye geliyoruz diyerek gelmemezlik yapmayacağız. Orada karşılaşacağımız görüntüye göre Tepecikspor ile ilgili duruşumuzu göstereceğiz. İnternette okuduğumuz bazı yorumlarda cehenneme geleceksiniz türünden yazılar görmekteyiz.

  Unutulmasınki bizler sizin cehennem dediğiniz yere CEHENNEMİN DİBİNDEN GELECEĞİZ. Gerisi sizlere kalmış.

  Son olarak internet ortamında yazan Bayrampaşalı kardeşlerimizden ricamız, başka takım taraftarlarının yazdıkları yazılara cevap vermemeleridir. Herkes bilirki bizler sanalda değil reelde varız.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20