• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  DİRİLİŞ isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 4 Mart 2016 / 11:18 |

  dirilis

  BİR SEMT AYAĞA KALKIYOR !!

  Zor günler gçiren ve küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya olan takımımızın bu durumunu görüşmek, çözüm yolu bulmak ve semtimizin takımı Bayrampaşaspor’u layık olduğu eski günlere döndürmek amacıyla Taraftarlar Derneği’miz tarafından organize edilen ve yoğun katılımın yaşandığı toplantımız yapıldı.

  Camiamızın önde gelen isimlerinin yer aldığı, eskisi , yenisi, yaşlısı, genci, küskünü, kırgını kısaca herkesin fikrini beyan ettiği toplantı sonucunda oluşturulan bir heyetin belediye başkanımız sayın Atila Aydıner ile yüzyüze görüşmesi kararlaştırıldı.

  Bu hafta oynanacak Fethiyespor karşılaşması ile birlikte bir süredir maçlardan uzak olan herkesin maça gelmesi hususunda fikir birliğine varılan toplantı sonunda takımımıza bundan sonraki maçlarda her zamankinden fazla destek verileceği, skor ne olursa olsun en azından tehlikeli durumu atlatana kadar tribünlerden sadece takıma destek verilmesi kararlaştırıldı.

  Oluşturulan heyetin sayın Atila Aydıner ile görüşmesi sonunda gerekli bilgiler bütün taraftarlarımıza duyurulacaktır. Umuyoruz ki yapılan bu toplantı sonucunda bir semt ayağa kalkacak ve bu zor günleri hep birlikte atlatacaktır.

  Bu sebeple pazar günü oynanacak Fethiyespor karşılaşması her zamankinden fazla önem kazanmıştır. Tüm taraftarlarımızı tribünleri dolduramaya ve 90 dakika takımımıza destek vermeye çağırıyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR BİR BÜTÜNDÜR..

  DİRİLİŞ ZAMANI !!

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20