• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Devamı olmalı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 26 Ağustos 2013 / 14:41 |

  Geçtiğimiz hafta hepimiz için oldukça çalkantılı günler geçirdik. Sezon başlangıcına az bir süre kalmışken camiamız desteksizlikten ötürü zor günler yaşadı. Yaşanan zorlukları daha önceki yazımızda ele almıştık bildiğiniz üzere.

  Yazdığımız yazı ve gelen tepkiler üzerine yaşanan sorunlarla ilgili belediyemiz tarafından geçtiğimiz hafta içerisinde gerekli adımlar atılarak öncelikle takımımızın 2.etap çalışmaları için bolu kampına gitmesi sağlandı. Oyuncularımızla yapılan görüşmelerde yaşanan sıkıntılar çözüleceği söylenerek kendileriyle anlaşmaya varıldı ve takımımız kamp çalışmaları için Bolu Dorukkaya’ya hareket etti.

  Takımımız kamptayken yaşanan sorunlarda ikinci adım atıldı ve başkanımız sayın Ali Kahraman geçtiğimiz cuma günü kampı ziyaret ederek futbolculara söz verilen ödemeleri gerçekleştirdi. Ödemeler konusunda sıkıntılı günler yaşayan futbolcularımız kısmıde olsa hesaplarına yatırılan paralar ile birlikte rahat bir nefes aldı.

  Yazdığımız yazıda dile getirdiğimiz diğer bir sorun olan ve biz taraftarları yakından ilgilendiren stad konusunda ise gözlemlediğimiz ve aldığımız herhangi bir olumlu bir bilgi yok şu ana kadar. Fakat cumartesi günü başlanan kombine satışları bizlere takımımızın maçlarını bu sezon kendi sahasında oynayacağı konusunda ümit veriyor. Umuyoruzki yaşanan diğer sorunlarda atılan adımlar stadımızda maç oynayabilmemiz içinde en kısa zamanda gerçekleşecektir. Geçtiğimiz sezon kendi evinde oynayamama sorununu oldukça fazla yaşayan camiamız bu sezon yenilenen stadında oynamakla sezon öncesi yaşanan dezavantajlarını kısa sürede bertaraf edebilecektir. Ayrıca başka bir stadda oynamak için ödenecek kira bedelleride zaten maddi sıkıntılar yaşayan kulübümüz için ek bir külfet anlamına gelmektedir.

  Yaşananlar sonucunda olumlu adımlar atılmasını sağlayan belediyemize ve emeği geçenlere teşekkür etmekle birlikte, atılan bu adımların sürekliliğinin olmasını, hepimizin ortak paydası olan Bayrampaşaspor ve güzide semtimiz Bayrampaşa’yı her zaman en üst seviyede görme arzumuzu dile getirmek istiyoruz. Tek temennimiz bu büyük ilçenin tüm kurumlarıyla ve insanlarıyla semt takımı olan Bayrampaşaspor’u sürekli olarak desteklemeleridir.

  Olumsuzluklarda yermesini bildiğimiz kadar, olumlu hareketlerde teşekkür etmesinide biliriz.

  Biz BAYRAMPAŞALI’yız..

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20