• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Dert Senesi isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 23 Kasım 2015 / 13:43 |

  kose1

  Bu sene bizim çekeceğimiz var anlaşılan. Büyük bir günah işledik sanıyorum onun cezasını çekiyoruz. Bu sene devam ettirdiğimiz tek istikrar 1 – 0 yenilme olayı. Maşallah bunu çok güzel başarıyoruz ! Kan değişikliği olmuş, taraftar biraz heyecanlanmış ama oturun oturduğunuz yerde dedi oyuncular. Bu kadar olayın üstüne birde şansızlıkta yakamızı bırakmıyor. Takımın en önemli oyuncuları eksik, yılda sadece bir kaç gün göreceğimiz inanılmaz bir rüzgar vs. Eksikler dönse belki biraz olsun toparlar ama devreye kadar çekeceğimiz var sanırım. Bizim için çok kritik bir döneme giriyoruz. Son maçlar alt sıradaki yani bizim direk rakiplerimizle oynayacağımız maçlar. Bunları kaybetme lüksümüz yok. Alt tarafta yaklaşmaya başladı. Dua edelimde alta taraftaki takımlarda kötü gitsin.

  İlk 20 dakika rüzgarında etkisiyle rakip ceza sahasına giremedik. İlker’in yokluğunda Sercan’a forma şansı geldi ama Sercan sanırım yedek kulübesinde mutlu. Çocuk altı pas’ın dışına çıkmamaya yemin etmiş. Ne bir yan topa çıkıyor nede defansın arkasına atılan toplara. Yahu bu kadar forma şansı buluyorsun geliştir biraz kendini. Muhittin’in stoper olarak oynadığı son karşılaşma olur umarım. Devşirme oyuncuları oynatmaktan midemiz bulandı. Tugay ve Berat orada kalsın artık. Sol bekte Emirhan ve Koray idare ediyor. Sağ bekte zaten kimi koyduysak olmuyor kim oynarsa oynasın artık orada. Kalasmı koyuyorlar, suntamı koyuyorlar ne olursa olsun. Yusuf gibi bir adam varken Hasan Türk’ü sahada görmek… Yani ne yazayım artık. Durumun ne kadar kötü olduğunu anlamak için maçı değiştirmek için oyuna giren adamın kim olduğuna bakmak gerekiyor. Alican maçın kaderini değiştirmek için oyuna giriyor, güler misin ağlar mısın. Çok şükür bu maçta da kırmızı kartımızı gördük. Bir maç görmeyince kendimi kötü hissediyorum.

  Devre arasına kadar ne olur yada devre arasında ne olur bilemiyorum. Gerekli takviyeler gelir mi gelirse ne kadar yararlı olur göreceğiz. Ortalık bulanıkken gözükmeyen, biraz durulduğu zaman ortaya çıkan ve hala sabırdan falan bahseden tipler var. Lan daha neye sabretsin bu taraftar. Herkes istediğini yapıyor bizde izliyoruz zaten. Son olarak bu takıma daha ne kadar destek olalım diyenler olacaktır haklı olarak. Ligin sonundaki takım için her yere gidiyor bu taraftar. Fakat yapacak bir şey yok. Bu takımla devam edeceğiz ve her maç aynı şeyleri yaşamanın bir anlamı yok. Maçın bitmesine 15 dakika var biz protestoya başlıyoruz. Etmeyelim demiyorum ki zaten sonuna kadar hak ediyor oynanan oyun protestoyu ama zaten yetersiz olan oyuncular iyice kendinden geçiyor, eli ayağına dolanıyor. Maç biter her türlü protestoyu yaparız, hakkımız vardır. Nazillide olduğu gibi karambole bir tane atarız falan. Şu anda bize 1 puan bile çok gerekli, ikinci yarıda çok arayacağız bu puanları. İlk yarı bitene kadar en az 10 puan daha lazım ama şu şartlarda alabilirmiyiz bilemiyorum.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20