• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Dernek üye alımları başladı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 28 Şubat 2013 / 8:39 |

  Yeni yönetimiyle ve yeni dernek lokali ile hizmetlerine devam eden Bayrampaşa Taraftarlar Derneği’miz bir süre önce durdurduğu üye alımlarına tekrar başlamıştır.

  Derneğe üye olmak isteyen 18 yaş ve üzeri taraftarlarımız, 2 adet resim ve nüfus cüzdan fotokopisiyle birlikte Taraftarlar Derneğimize gelerek üyelik işlemlerini başlatabilirler. Kanun gereği 18 yaş altı taraftarlarımızın dernek üyelikleri maalesef mümkün değildir. Üyelik aidatları aylık 5.- tldir.

  Bazı taraftarlarımızın derneğe üye olmanın ne gibi yararları olduğuna dair sorularına istinaden şunu söylemek istiyoruz. Taraftarlar Derneğimize üye olarak çıkartılacak ürünlere indirimli sahip olabilir, maç biletlerine daha kolay ulaşabilir, organizasyonlarda öncelik sırası kazanabilir, kulübümüz için mücadele eden derneğimize katkıda bulunabilir, yapılacak etkinliklerden daha önce haberdar olabilir….vb. gibi faydalar sağlayabilirsiniz.

  Yeni bir yapılanma ile kulübüne maksimum desteği vermeyi hedefleyen Bayrampaşa Taraftarlar Derneğine üye olarak sizde bu yolda Bayrampaşaspor’a destek verenlerden biri olun.. Üyelik kayıtlarımız sadece dernek lokalinde yapılmaktadır. Ödenecek aidatlar dernek makbuzu karşılığı olup , kayıtsız herhangi bir tahsilat yapılmamakta ve kabul edilmemektedir.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20