• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Derneğimize Ziyaret isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 27 Temmuz 2013 / 0:43 |

  Bu akşam Taraftarlar Derneğimizde yapmış olduğumuz iftarda ve iftar sonrasında derneğimiz ziyaretçi akınına uğradı.  Yapmış olduğumuz iftara katılan kulüp başkanımız sayın Ali Kahraman ve beraberindeki misafirlerimize ek olarak iftar sonrası Bld.Başkanımız sayın Atila Aydıner, Ak Parti ilçe başkanı sayın Cemil Yıldız ve beraberindeki misafirlerimiz derneğimizi ziyaret ederek birer çayımızı içtiler. İlerleyen dakikalarda misafirlerimize ilçe emniyet müdürümüzde katılarak bizleri yanlız bırakmadılar.

  Ziyaret esnasında takımımızın durumu hakkında bilgiler veren yardımcı hocamız bülent Yenihayat bu sezon çok daha güçlü bir kadroya sahip olduğumuz müjdesini verdi. Kulüp başkanımız Ali Kahraman ve Bld.Başkanımız Atila Aydıner2de bir süredir kendilerine yönelttiğimiz deplasman tribünü hakkında portatif bir tribün yapılacağı bilgisini verdiler. Yapılacak olan deplasman tribününün en kısa zamanda hazırlanarak yeni sezona yetişeceğini söylediler. İlçe emniyet müdürümüzde bu sezon içerdeki maçlarımızda taraftarlarımızın kendilerine yardımcı olmasını beklediklerini ve emniyet güçlerinin hepimizin rahat bir ortamda maç seyretmesi için ellerinden geleni yapacağını söyledi.

  Derneğimizi ziyaret eden ve bizlerle birlikte olan başta Bld.Başkanımız sayın Atila Aydıner olmak üzere tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

  RESİMLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20