• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Deplasmanıma Dokunma isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2012 / 8:24 |

  Cumartesi günü Eyüpspor ile oynayacağımız karşılaşmaya , ilçe güvenlik kurulu toplantısında deplasman seyircisi alınmama kararı çıkarıldığını öğrendik. Yıllardır türlü maçlarda bu şekilde alınan kararlar yüzünden en çok  canı yanan taraftarlardan olan bizler şunu belirtmek isterizki, alınan yasak kararı olay çıkmasını engellemekten ziyade insanların birbirlerine yaklaşmasını engellemektedir.

  Günümüz teknolojisinde ve imkanları dahilinde güvenlik sağlamak polis te3şkilatımız için son derece basitken, bu şekilde yasak kararı çıakrtarak kim olursa olsun insanları armasının yanında olmaktan uzak tutan zihniyet tamamen kolaycılığa kaçma zihniyetidir. Evet Eyüpspor taraftarları ile aramızda sorun vardır doğrudur. Fakat alınacak önlemler neticesinde iki taraftar birbirini ancak sahada görebilecekken bu şekilde kökten çözüm bulduğunu zannetmek, bundan sonrası için futbolun ve taraftarlığın iyice endüstriyel çarklarda paramparça olacağını bizlere göstermektedir.

  Daha önce Türkiye kupası karşılaşmasında bize, lig karşılaşmasında G.O.Paşa taraftarına ve şimdide Eyüpspor taraftarına, ligin ikinci yarısında oynanacak bu maçların rövanşındada büyük ihtimalle bize yasak kararı çıkartan ve çıkartacak olan bu zihniyetin bir an önce değişmesini, insanların sevdasının yanında olma özgürlüğüne engel olmama yönünde adımlar atılmasını diliyoruz.

  Bazı aklı evveller alınan yasak kararına rağmen klavye taraftarlığı yapmaya devam etmesin bi zahmet. Devletin aldığı karara aykırı hareket edilmesi sporda şiddet yasası gereğince kişilere çok aşırı ve ağır cezalar getirmektedir. Bu uyarımız gerek rakip taraftarlara , gerekse kendi taraftarlarımıza yapılmıştır.

  BAYRAMPAŞALILAR 

   

   

   

   

   

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20