• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Deplasman tribünü yapılmalı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 10 Haziran 2013 / 15:46 |

  Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon yapılan inşaat sebebiyle maçlarımızı oynayamadığımız stadımız yeni sezonla birlikte kapılarını tekrar taraftarlara açacak.

  Kapalı tribünü oldukça güzel şekilde tekrar yapılan ve yeni sezonu bekleyen stadımızda önümüzdeki sezon gelecek olan rakip takım taraftarlar için herhangi bir tribün olmayışı bizleri düşündürmektedir. Bilindiği üzere bu zamana kadar stadımıza gelen rakip taraftarlar kale arkası tribününe alınmak ve maçları oradan izlemekteydiler. Almış olduğumuz duyumlara göre yeni sezonda stadımıza gelecek misafir takım taraftarlarının yeni yapılan kapalı tribünün sol köşesine alınacağı söylenmektedir.

  Deplasman tribünü için ayrılacak kısım ile birlikte güvenlik sebebiyle oluşturulacak boşluk neticesinde maça gelmek isteyen taraftarlarımızın mağdur olacağı aşikardır. Ayrıca aynı tribünde iki takım taraftarının yer alacak olması sebebiyle bu durum büyük bir güvenlik riskide doğurmaktadır. Yapımı biten ve son rötuşları yapılan kapalı tribünümüzün yanına stad kapasitesinin % 5’i oranında portatif bir tribün yapılması tüm bu sorunlara kökten bir çözüm bulunması anlamına gelmektedir.

  Stadımız ile ilgilenen yetkili mercilerden isteğimiz deplasman seyircisine yeni yapılan kapalı tribünden yer vermek ve kendi taraftarını mağdur etmek yerine tribünden bağımsız portatif bir tribün yapılması ve yeni sezonda rakip takım seyircilerine bu bölümde yer verilmesidir. Hazır sezon boşluğu yaşanmaktayken hazırlanacak bu portatif tribün yeni sezon başladıktan sonra oluşacak sıkıntıların önüne geçilmesi için yeterli olacaktır.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. nuri dedi ki:

   abi maçlarda bizde dolduralım o tarafı

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20