• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Denizi Geçtik, Dere Kaldı.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 31 Mart 2012 / 23:20 |

  Ligde uzun bir süredir sürdürdüğümüz başarılı grafiğimiz şükürler olsunki devam ediyor. Gerçi bugünkü rakibimizin haftalar önce küme düşmesi kesinleşsede futbol oyununda her türlü sürpriz yaşanabileceği için her maç olduğu gibi bu maçında ciddiye alınması gerektiğinin bilincindeydik. Teknik heyetimiz ve futbolcularımızda bu bilinçte olduğu için bugün farklı bir galibiyete imza atılarak bir haftayı daha galibiyetle kapadık. Play off yolundaki rakiplerimizinde yaşadığı puan kayıpları bugünkü galibiyeti daha değerli kıldı.

  Başlıktada yazdığımız gibi 2.lig yolunda deniz tabir edebileceğimiz uzunca bir süreyi geride bıraktık ve önümüzde sadece 6 haftalık bir dere kaldı. Bu 6 haftalık periyodda 1 hafta BAY geçeceğimiz düşünülürse kalan 5 maçta alacağımız sonuçlar şu anda içinde bulunduğumuz avantajın devam etmesi için son derece önemli. Öyleki bu kalan 5 haftaa 3 maçımız deplasmanda 2 maçımız kendi evimizde oynanacak. Her ne kadar önümüzdeki hafta sonu Kırıkhanspor ile deplasmanda yapacağımız maç tarafsız sahada seyircisiz oynanacak olsada maçın önemi büyük. Çünkü Kırıkhan maçından sonraki hafta BAY olacağımız için altımızdaki rakiplerimizin bize yaklaşma olasığılı yüksek. Umuyoruzki takımımız yakaladığı form ve galibiyet grafiğini bu maçtada devam ettirir ve büyük bir engeli daha geride bırakmış oluruz.

  Sonraki kalan 4 maçımızın 1 tanesinin play off yolundaki rakiplerimizden Hacettepe ve küme düşmeme mücadelesi veren Kırıkkalespor ile olması bizi oldukça zorlu bir sürecin beklediğiniz gösteriyor. Bu iki maçı evimizde kayıpsız atlatabilirsek deplasmanda oynayacağımız Manavgat ve son haftaki Keçiören maçlarına biraz daha rahat çıkabiliriz. İnanıyoruzki takımımız kalan bu 5 maçta play offlara kalacak neticeleri alarak tüm camiamızı sevince boğacaktır.  Yeterki taraftar olarak biz takımımıza sahip çıkalım ve desteğimizi asla esirgemeyelim. Sezon sonunda hep birlikte 2.lige yükselme kutlamaları yapabilmek için tüm camia kenetlenmeli ve birlik olarak engelleri birlikte aşmalıyız.

  Takımımıza bu zorlu süreçte her zamankinen fazla inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20