• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Çok Sular Akacak isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 9 Şubat 2012 / 15:53 |

  Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizden 2 takımın puan kaybettiği bir haftada deplasmandan mağlubiyetle dönmek pek iyi olmadı açıkçası. Maçı kazandığımız takdirde hem lider ile olan puan farkının açılmasına engel olacak hemde altımızdaki rakiplerimizden puan olarak avantajlı duruma geçmiş olacaktık. Ama olmadı..Takımımız bu maçtan mağlubiyetle ayrılarak bu fırsatı kaçırmış oldu.

  Aldığımız duyumlara göre Beşikdüzüspor’un atmış olduğu ikinci golde topun tam olarak çizgiyi geçmediğini öğrendik. Hatta rakip takım futbolcu ve idarecileride hakeme topun çizgiyi geçmediği yönünde maçtan sonra bilgi vermişler. Ama yapacak birşey yok. Maç oynandı ve bitti. Fakat şunu unutmayalımki bu köprünün altından daha çok sular akacak. Henüz 4.haftası oynanan ikinci devrede geri kalan haftalarda takımımızın yükselişini sürdüreceğine ve en azından play offlara kalacağına inanıyoruz. Bu hafta kendi evimizde oynayacağımız Gümüşhane maçından sonra bu takımlara göre nispeten daha güçşüz takımlarla oynacağız. Ve alacağımız seri galibiyetler takımımızı tekrar şampiyonluk için avantajlı duruma getirebilir.

  Taraftar olarak bizlere düşen takımımızı bu zor günlerde yanlız bırakmamak, desteğimizi daha kuvvetli biçimde kendilerine göstermek. Taraftar olarak bizlerin görevi budur. Her zaman yaptığımız gibi son güne kadar takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Baştada söylediğimiz gibi kimse unutmasın ki bu köprünün altından daha çok sular akacak.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ragıp dedi ki:

   ergun ortakçı takımı hiç çalıştırmamış takım kuvvetsiz kamp yerine tatil e gitmişler

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20