• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Çok Şükür Bitti isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Aralık 2015 / 13:10 |

  kose1

  Futbol kalitesi olarak son derece berbat bir maç oldu. Hafta sonu vakit geçirmek için gelen tarafsız bir seyirci olsam yarıda bırakıp çeker giderdim. Bu maçta biraz olsun takımdan reaksiyon bekliyordum ama en kötü oyunlarımızdan bir tanesini oynadık. Orduspor zaman zaman bizden daha iyi oynadı. Ekonomik sıkıntıları var. Devre arası transfer olayı nasıl olacak bilemiyorum, büyük ihtimal transfer yapamayacaklar. Eldeki oyuncuları da giderse küme düşme adaylarının en başında olurlar. Orduspor’da en çok dikkat çeken oyuncu daha doğrusu tek dikkat çeken oyuncu Burak Saban. 1994 doğumlu gurbetçi oyuncu. Bu maçta iyi değildi ama  büyük potansiyel var bu çocukta. Büyük ihtimal kendisini daha iyi yerlerde göreceğiz.

  İlker yine günü kurtaran isim oldu. Çok fazla iş düşmedi kendisine ama karşı karşıya kaldığımız pozisyonda maçı çevirdi. Devre arasında gideceğine dair söylentiler var. Yönetimin ne yapıp edip onu tutması gerekiyor. Şu anda bizim için en kritik oyuncuların başında geliyor. Devre arasında onun kalitesinde bir kaleci bulamazsınız. Zekeriya diğer maçlara göre iyiydi. Bir çok bindirme yaptı. Koray kötü günündeydi. Çok fazla pas hatası yaptı. Tugay ve Muhittin ‘e çok fazla iş düşmedi çünkü Orduspor’da onları zorlayacak forvet yoktu. Bugün iyi bir takıma karşı oynasaydık halimiz ne olurdu çok fazla tahmin yürütülmez herhalde. Yusuf ‘ta bu takımda kalması gereken, sahada takım liderliğinin verilmesi gereken bir isim. Sene başından beri söylüyorum onu bir türlü kullanamadık. Takımın en çok koşan ismiydi. Maç öncesi Feridun ve Melik’in iyi günlerinde olursa kazanacağımızı söylemiştim ama ikisi de istenildiği gibi değildi. Biraz daha aktif olsalardı bir şeyler değişirdi. Umarım Hasan Türk’ü burada son kez yazarız. Bizim göremediğimiz ne görüyor hocalarımız gerçekten merak ediyorum. Bu kadar top kaybına, beceriksizliğine rağmen nasıl sahada kalıyor ben dahil kimse çözebilmiş değil. Gökhan sahada kaldığı süre içinde çok etkisizdi. Gökhan – Oğuz değilde Raşit değişikliği olabilirdi ama sanırım Engin hoca orta sahayı tutmak istedi, sonuçta beraberlikte işimize yarar bir skordu. Recep kötü gününde olduğu zaman çekilecek dert olmuyor. Bir kalitesi var ama onu ne zaman gösterecek bilemiyorum. Gerçi ilk yarı bitti ama neyse. Oğuz’dan ben çok şey bekliyordum ama burada oda köreldi. Sinan ve Samet’in takıma yeni transfer gibi gelmeleri gerekiyor. Gerçi Samet’ten bir şeyler beklemek ne kadar umut verici bilemiyorum. Bu kadar çok ve uzun süreli sakatlık geçiren bir oyuncudan verim beklemek iyimserlik herhalde. Sinan sezonu iyi başlamıştı ama adamı sağ açığa aldıktan sonra kendine gelemedi, birde üstüne sakatlık gelince iyice bitti. Serhat’tan hala ne bekleniyor anlamış değilim. Ne zamandan beri burada bir tane olumlu bir hareketi yok. Ona vereceğimiz şansı Furkan’a versek çok daha yararlı olur.

  Çok kötü bir sezon sonrası yinede puan tablosunda bu yerimiz iyidir. Yanlış hoca seçimi yüzünden takım bu hallere geldi. Bu kadar ısrar edilmeseydi hocada daha önce toparlayabilirdi takım. Bunlara rağmen şansızlıkta yakamızı bırakmadı. Yarım sezon boyunca bir kez olsun tam kadro çalışamadı takım. Ya sakat yada cezalı oyuncularımız oldu. Devre arasında bu takıma 5 direkt oynayacak oyuncu gelmesi gerekiyor. Transfer yapılmazsa düşme adaylarının başında bizde oluruz. Transfer yapmamayı düşünmek bile saçmalık olur. Mevcut durumda biz çok zor maç kazanırız.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20