• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Çifte Bayram isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2010 / 19:18 |

  Sezon başından bu yana istenen, özlenen tablo nihayet bu hafta gerçekleşti ve takımımız 6 puanlık maçtan galibiyetle ayrılarak bizlere iki bayramı bir arada yaşattı ve sevince boğdu. Bu takımın potansiyeli ve taraftar gücüyle zaten grupta bulunduğu yerde olması son derece yanlıştı. Galibiyet alamasa dahi gerek içerde gerekse dışardaki maçlarda kendisini asla yanlız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen taraftar sonunda iki hafta arka arkaya galibiyet sevinci yaşayarak emeklerinin karşılığını bir nebzede olsa almış oldu.

  Fakat haftalardır süregelen gol atamama eksikliğimiz halen daha devam ediyor. Takımın orta sahada oynayan futbolcuları forvetinden daha fazla gol atıyorsa bu işte bir gariplik ve yanlış var demektir. Umuyoruzki yönetimimiz ve teknik kadromuz bu sorunumuza en kısa sürede bir çözüm bulacaklardır.

  Hafta sonu oynanacak İstanbulspor karşılaşması galibiyet serisini sürdürmek açısından son derece önemli bir karşılaşma. Bu haftayıda Allah’ın izni ile galibiyetle kapatırsak üst sıralar için artık bizde varız diyebiliriz ve haftaya oynanacak Nazilli karşılaşması öncesi güzel bir moral motivasyon sağlamış oluruz.

  Her zaman dedik ve yine söylüyoruz. Bu takım bu grupta üst sıralarda olması gereken bir takım ve başlayan galibiyet serisi devam ettiği sürece hakettiği yere yükselecektir.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.


  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20