• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2012 / 9:04 |

  Spor Toto 2.lig beyaz grup 12.hafta mücadelesinde Çamlıdere Şekerspor ile deplasmanda son derece önemli bir maça çıkan takımımız 0-0 eşitlik ve 1 puan ile İstanbul’a döndü.

  Yoğun sis altında oynanan karşılaşmanın ilk yarısında daha baskılı oynayan takımımız bu devrede yakaladığı 2 net pozisyondan yararlanamayınca karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi. Maçın ikinci yarısında ilk devrenin tam tersi bir maç izledik. Özellikle son yarım saatte üst üste atak geliştiren Çamlıdere Şekerspor karşısında pozisyon bulmakta zorlanan takımımız bu devrede Abdullah’ın 2 şutu dışında pozisyon yakalayamadı. Gelişen ataklardan gol sesi çıkmayınca karşılaşma başladığı gibi 0-0 sona erdi.

  Maç için 80-90 kişi ile tribünlerde yerini alan taraftarlarımız deplasman organizasyonun düzenlendiği gece adeta bir şok yaşadılar. 2 otobüs verileceği söylenen taraftarlarımız belediye tarafından gödnerilen 2 adet servis minibüsü görünce adeta çılgına döndüler. Geride hiç kimseyi bırakmamak için maça gitmeme kararı alan taraftarlarımız, tribün liderlerinin yoğun çabası ve taraftarların aralarında topladıkları para ile o saatte bulabildikleri 1 adet büyük otobüs ve 1 adet servis minibüsü ile maça gittiler. Otobüs gelene kadar yaklaşık 4 saat boyunca parkta gece ayazında bekleyen , üzerine saatlerce yol giden taraftarlarımız buna rağmen takımlarına desteklerini gösterdiler. Maç öncesi bu tepkilerini Belediye Başkanı Atilla Aydıner’e söyledikleri beste ile dile getiren taraftarların maç başladığı anda takımlarına destek vermeleri takdiri hak etti.

  Taraftarın çektiği bunca cefaya rağmen takımın bir türlü galip gelememesi kimseye yakışmıyor. Futbolcuların bir an önce kendine gelerek bu kadar eziyet çeken taraftarlarının emeğine saygı göstermeleri gerekiyor. YARIN ÇOK GEÇ OLMADAN..

  BAYRAMPAŞALILAR

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20