• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Buyrun Gerçekler isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 30 Nisan 2011 / 22:13 |

  Bugün oynanan Tepecikspor karşılaşmasında tribünlerimizde yer alamadık doğrudur. Bu organizasyonda yaşananları aslında gelenler ve sözde bekleyenler biliyorda bilmeyenler için anlatalım dedik.

  Hafta başında bizlerin korkusundan federasyonu ve emniyeti ayağa kaldırdığınızı ve oraya gelmemizi engellemeye çalıştığınızı biliyorduk. Fakat bu kadar korktuğunuzu bilmiyorduk. Bu sabahtan itibaren onuda öğrendik. Sabahtan bu yana bizleri arayan emniyet müdürlerini , emniyet amirlerini , şube müdürlerini gördükçe anladıkki sizlere iyi korku vermişiz. Maça çağırdığınız mülki erkanı öğrenincede anladık ki siz şampiyonluğu oynayarak değil başka yollarla elde etmeye çalışıyorsunuz.

  Tüm engellemelere , gelirseniz otobüslerinizi bağlarız söylemlerine ve tehditlerine rağmen yüzlerce semt sevdalısı semtimizden hareket ederek takımının yanında olabilmek için yollara düştü.. Cumartesi trafiği sebebiyle zaman kaybı yaşanmasına rağmen gişelere kadar ulaştık. Ama 1 otobüs çevik kuvveti gişe girişinde 1 otobüs çevik kuvvetide yukarda gördük. Otobüslerden inerek yürüyüşe geçtik ama ilerde maalesef önümüze barikat yapıldı. Tüm görüşmelerimize tüm ısrarlarımıza rağmen polis engelini aşmayı başaramadık.

  Bizlere gelemediniz diyerek kendilerini avutan zavallılar , şimdi soruyoruz ;

  1-) Madem bekliyordunuz bizleri, neden onlarca polisi daha gişelerde konuşlandırdınız.

  2-) Madem orası cehennemdi , bizlerin oraya gelmesinden neden o kadar korktunuz. Yoksa baş edemeyeceğinizi bildiğiniz için mi ?

  3-) İlk yarıdaki maçta sizin korkaklığınız gibi bilet sınırı getirilmediği halde tek bir tane taraftarınız neden tribünlerde yoktu. Yemediği için mi ?

  Bizler geldik , devletimizin polisine yanlış bir davranışımız olmayacağı için diplomatik olarak herşeyi denedik fakat başaramadık..

  Peki siz NEREDEYDİNİZ ?

  Yukarda yazılanlar noktasından virgülüne kadar doğrudur ve yüklenmekte olan videolarla kanıtlanacaktır.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. lazo dedi ki:

   fark etmez taraftarta olsa olmasada bayrampaşa son haftlarda kötü futbol oynuor istanbul macindan başlayan tepecik macina kadar süren kötü futbol bizi sıralamada 6 geriletti bu bayrampaşali futbolcular daha rahat oynucagımız yerde strese girip 3 mactan 7 puan kaybettik takımın direnci yok taşkin hoca korkak futbol oynatior taraftar maca ğitmiş gitmemiş fark etmez biz futbolumuzu düzeştmedikce isterse 1ooo kişi macta olsun ya berabere yada yeniliriz bu futbol anlayişiyla play off lara bile kalamayiz taşkin hoca sampiyonluk stresini kaldıramadi cok hatalar yapti bu saatten sonra işimiz zor…saygılarrr

  2. Bayrampaşalıyız dedi ki:

   Caney Caney Caney İşte Meydaney
   Delikanlı Tepecik Nerdesin Haney Nerdesin Haney Ooo Oooo

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20