• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bu takımda iş var isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 5 Eylül 2011 / 20:00 |

  2011-2012 sezonunun ikinci haftasını kendi evimizde oynadığımız ve galibiyetle kapattığımız Bld.Vanspor maçı ile geride bıraktık. İlk hafta oynanan İnegöl ve bu hafta oynanan Bld.Vanspor maçları gösterdiki bu takım bu sene grubunda şampiyonluğun en büyük adaylarından biri. Daha çok erken biliyoruz fakat takımdaki mücadele azmi ve hırs bizleri bu şekilde düşünmeye sevk ediyor. Umuyoruzki yanılmayız ve 3.senesini oynadığımız profesyonel liglerde sezon sonunda çok istediğimiz 2.lige yükselme başarısını gösteririz.

  Takımımızdaki bu kazanma azmi ve başarı beklentisi camiamızı ve taraftarımızıda maçlara çekmeye başlayacak ilerleyen zamanlarda. Bu hafta seznonun kendi evimizde oynadığımız ilk maçı ve çoğu kişinin tatil sebebiyle İstanbul’da olmayışına rağmen tribünlerde azımsanmayacak bir kalabalık mevcuttu. Bunun üstüne kemik kadro olarak isimlendirdiğimiz ve 90 dakika takımına tezahuratlarla destek verme amacındaki taraftarlarımızında 2 senedir bulunduğu kağalı tribün sağ taraftan daha iyi destek verileceğine inanılan sol tarafa geçişi ve bu maçtaki performansı önümüzdeki haftalar için bu sahaya gelen takımların taraftar baskısını en iyi şekilde hissedeceğini gösterdi bizlere. Taraftarlarımız arasındaki bulunmayan kişilerinde bu kadroya katılması ile birlikte sol taraftaki verimliliğin artacağını ve tribünleri bir bayram yerine çevreceğine inanıyoruz. Gerek takım için gerekse taraftarlarımız için sezonun henüz başı ve ilerleyen haftalar düşüncelerimizde ne kadar doğru veya ne kadar yanlış olduğumuzu bizlere gösterecek. Takımımızdaki eksik futbolcularında kadroya katılmasıyla kolay kolay özellikle kendi evimizde maç kaybedeceğimizi düşünmüyoruz. Ama futbol bu yenmek olduğu kadar yenilmekte mevcut. Fakat ilerleyen haftalarda mağlubiyetle tanışsak dahi bunu çok kolay şekilde telafi edebileceğimize inanıyoruz. Yeterki geçen sene olduğu gibi defalarca elimize gelen liderlik ve şampiyonluk şansını çok kolay ve basit hatalarla geri çevirmeyelim.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. taner yılgın dedi ki:

   sizi tüm içtenliğimle tebrik ediyorum tarihinizde ne türkiye kupası başarısı nede 3.lig şampiyonluğu var yine de takımınıza olan bağlılığınız şaşırtıcı ve güzel inşallah bu sene bu iş bitecek şampiyon olacaksınız iki kulüp arasındaki 25 yıllık dostluk 1 maçla bozuldu buda çok üzücü başarılar arkadaşlar.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20