• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bu Sene Olsun isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 23 Nisan 2012 / 9:51 |

  Her şeyden önce daha matematiksel olarak garanti olmasa da kardeş İnegöl’ümüzün şampiyonluğunu tebrik ederim. Gerçekten hak ederek, haklarıyla şampiyon oldular. Aramıza girmek isteyen birkaç parazite rağmen Bayrampaşa’da İnegöl sevgisi bitmez. İnşallah play- off lardan bizde yanlarına gelir seneye de ayrılmayız.

  Aslında bu maç için yazılacak pek bir şey yok. Kırıkkale düşmemeye oynayan bir takım, son kozlarını oynuyorlar ama sanki İstanbul’a arkadaşlarını yanına gezmeye gelmiş, gelmişken de arkadaşlarıyla bir halı saha maçı yapalım öyle gidelim bir havaları vardı. Ligde kalacaksan biraz gayret göstereceksin, elinden gelenin fazlasını yapacaksın ama o kabiliyette yoktu Kırıkkaleli futbolcularda. Düşme potasında Gebze, Lüleburgaz ve Kırıkkale takımları yer alıyor. Ben Gebze veya Lüleburgaz’dan birisinin ligde kalmasını istiyorum. Taraftar olarak hiç hak etmeseler de Trakya takımlarının ligde sayısının artması lazım. Gebze ise oynadığı futbolla değil ama taraftarıyla hak ediyor. 3.lige çıktığımızdan beri gördüğüm en iyi taraftar gruplarından bir tanesi. Fikstüre bakıldığında her şey Lüleburgaz’ın elinde gözüküyor ama bu grupta her şey olabilir. Birkaç takım harici tüm takımların gücü birbirine eşit.

  Play – off taki rakiplerimiz ise büyük ihtimalle Diyarbakır Bld., Hacettepe, Gümüşhane olacak gibi gözüküyor. Manavgat maç fazlasıyla önde olsa da geçen hafta aldıkları mağlubiyet onların ipini çekti. Play – off larda en çekindiğim takım Diyarbakır Bld. Daha sonra play – off lar için ayrıntılı bir analiz yaparız.

  Dediğim gibi bu maç için yazılacak pek bir şey yok ama takımın kazanma hırsı ve azmi play – off lar öncesi bizi umutlandırıyor. İnşallah bu sene daha önce hiç görmediğimiz ve bence hak ettiğimiz 2.lige çıkarız. Çünkü bu semt ve takım 2.ligi gerçekten hak ediyor.

  Alt yapı liglerinde çoğu yaş grubunda maçlar bitti. Bu sene toparlanan ve çoğu son anda kurulan bir alt yapı organizasyonu için başarı sayılabilecek sonuçlar aldık. U- 19 takımızın son anda kaybettiği şampiyonluk bizleri üzse de alttan gelecek gençleri gördükçe mutlu oluyoruz. U-19 takımından Atilla ve Oğuzhan A takımla idmanlara çıkıyorlar. Kalan 3 maçta profesyonel yapılıp bu maçlarda oynatabilsek bu gençler için büyük moral kaynağı olur. Hep söylüyorum bu çoçuklar Bayrampaşa’nın geleceği yeter ki şans verilsin. Hayırlısı neyse o olsun.

  Yorumlar

  1. taner yılgın dedi ki:

   güzel ve tarafsız bir yazı olmuş tebrikler bayrampaşaspor bu ligde bana göre futbol ve tribün anlamında vadesini doldurmuştur ve 2.lig için hazırdır hayırlısı allahtanplay of ta başarılar dilerim.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20