• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bu İşlerin Hakkı Bu Değil isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 12 Mart 2012 / 10:25 |

  Bazılarımız için haftalar öncesinden, bazılarımız için ise geçen yıldan bu yana beklenen birmaçtı Lüleburgazspor maçı. Öyle ya geçen sene o kadar olaylar olmuş, ikinci maça taraftarımıza yasak konarak play off yolunda takımın desteklenmesi engellenmiş, oradaki maçta futbolcularımıza aşırı küfürler edilmiş, hatta bu sezonun ilk yarısındaki maça bile taraftarlarımızın gitmemesi için her türlü oyun oynanmıştı. Ne yönden bakarsan bak bir maçtan çok daha öte bir durumdu Bayrampaşa-Lüleburgazspor maçı. Açıkçası takımların sahada oynayacağı maçın havasında değildi kimse. Herkes tribünsel olarak bakıyordu bu maça.

  Öyle ya 1 yılı aşkın süredir her türlü oyun oynanmış bir taraftar olarak bu oyunların kaynağı olan rakip takım semte gelecekti. Fakat baştada dediğimiz gibi taraftarımızın belkide % 90’ından fazlası için rakip takımdan çok rakip taraftarın semte gelecek olması önemliydi. Öyle ya 1 yılı aşkın süredir ağızlarından salyalar akıtarak sanal alemden en ağır küfürler eden, haddi olmayarak tehdiler savuran insanlarla yüzleşecekti bu taraftar. İlk yarıdaki maçta türlü oyunlara rağmen 50 kişi deplasmana gidebilen taraftarımız şimdi bu işin rövanşı için rakip taraftarın semte gelmesini bekliyordu.

  Ama olmadı.. Herhangi bir kota olmamasına, herhangi bir yasak konmamasına ve biletlerin oldukça ucuz olmasına rağmen rakip taraftar 2 saatlik yola deplasmana gelemedi. Haklarını yemeyelim bu maça 8 kişi geldi ve deplasman tribününde yerini aldı. Fakat geri kalanlar yani internetten esip gürleyenlerin yerinde yeller esiyordu. Onlar klavye başında oturmanın daha mantıklı olduğu kararınımı verdiler yoksa semtimize gelme cesaretinde bulunamadılarmı bilinmez ama şu bir gerçekki Lüleburgazspor taraftarının içi boş bir taraftar olduğu dün anlaşıldı. Bir taraftar düşünün geçen seneden bu yana salyalarla küfürler edecek, tehditler savuracak fakat bunu yapma sebebi olan takımla oynayacağı maçta tribüne gelemeyecek , takımını yanlız bırakacak. Sonra otobüs yoktu, yönetimle aramız kötüydü bahanelerine sığınacak. 2012 yılında yaşıyoruz beyler, 2 saatlik yola otogardan binip gelsen yine gelirsin. Tıpkı dün gelen 8 kişinin geldiği gibi. Bundan böyle haddiniz olmayan işlere bulaşmayın, emin olun ne kadar kötü olursa olsun takımını desteklemek , internetten yapamayacağın işleri yazmaktan ( aslında buraya farklı bişey yazılıyordu anlayan anlar artık ) daha önemlidir. Tribün olarak bu kadar önemli olan bir maçta yerini alamıyorsan bu senin ayıbındır. Bundan böyle hayatın internetten ibaret olmadığını , ekran arkasından yazdıklarının er yada geç karşına çıkacağını ve bir tokat gibi yüzüne çarpacağını unutma.. Unutma ki bu durumlara düşme..

  Bugünkü yazımızı maalesef bu duruma ayırmak zorunda kaldık maç hakkında birşey yazamadık. Maç hakkında söyleyebileceğimiz tek şey son haftalarda skor olarak yaşanan olumlu gelişmeler futbol olarakta göze batmaya başladı. Takımımız dün oynadığı futbolla şampiyonluk ve play off yolunda iddaasının devam ettiğini kanıtladı. İnşallah bu şekilde ve üstüne koyarak devam ederiz ve en sonunda layık olduğumuz yere yani 2.lige yükseliriz.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ tarık

   Teşekkür ederiz fakat takımımızın ismi Bayrampaşaspor’dur. Bayrampaşa Belediyespor değildir. 🙂

  2. tarık dedi ki:

   bayrampaşabelediyespor 2.lige hoşgeldin….. rüyamda gördüm

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20