• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bu işin sonu iyi değil isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Ağustos 2013 / 20:08 |

  Aslında herşey konu başlığında yazdığı gibi bu işin sonu gerçekten iyi değil.. Çünkü iyi olabilmesi için ne bir çaba, ne bir istek yada nede herhangi bir düşünce yok.

  Günlerdir , haftalardır hatta geçen sezonuda katarsak işin içine aylardır hep bir olumsuzluk var binlerce kişiye hitap eden bu camianın üzerinde. Verilen sözler, olacak denilen şeyler, yapacağız denilen herşey sadece ama sadece konuşmalardan ibaret kaldı bugüne kadar. Bu takımın her daim arkasındayız diyen belediyemiz maalesef sadece arkasındayız demekle yetindi hep. Destekleri olmadımı elbette oldu. Ama Bayrampaşaspor’umuzun bu semte ve belediyemize kazandırdıkları yanında belediyemizin vermiş olduğu bu destek belkide devede kulak kaldı.

  Şimdi soruyoruz müsadenizle ;

  Belediye kurumunun veya şahısların en kolay,en güzel ve en can alıcı reklamları bu takım sayesinde olmadımı hep ? Belkide milyarlarca paraya yaptırılamayacak bu reklamlar ücretsiz olarak yapılmadımı ? Televizyon kanallarının Bayrampaşaspor ile ilgili yaptığı haberlerde hep ön plana çıkılmadımı ? Tamam helali hoş olsun ama bu takım ve bu taraftar çokmu şey istedi bunun karşılığında. Takıma sahip çıkılsın istendi sadece. İlk önce geçen sezon başı kazma vurulan stadımız hedef gösterilen hiç bir tarihte hazır olmadı. Çokmu zordu hazırlanması söz verilen tarihlerde, değildi tabiki belediye gibi koskoca bir kurum için ama önemsenmiyordu. Hep geçiştirildi. Sonunda sezon bitti tribünler yapıldı ama kazın ayağının göründüğü gibi olmadığı TFF yetkilileri denetleme yapınca belli oldu. Stadda yapılan taşınabilir tribünler dışında aslında hiç birşey hazır değildi. Daha önce defalarca kaleme aldığımız deplasman tribünü bile yapılmamıştı. Yedek kulübeleri bile yoktu. Ve şimdi belkide bu eksikler yüzünden bu seneyide kaybetme riski ile karşı karşıyayız. Yine semtimizde değil dışarda oynayacağız belkide. Revamı bu kulübe, revamı bu taraftara !

  Geçen sezon maddi yönden yaşanan sıkıntılar geride kaldı zannettik hep. Ama öyle olmadığını öğrendik maalesef. Yeni sezona hazırlanan takımımız destek görmediği için kampa gidemiyor şu anda maddi imkansızlıklar yüzünden. Takımımızdaki futbolcular artık bıçak kemiğe dayandığı için, para alamadıkları için idmana çıkmıyor maalesef. Allah var yukarıda son derece iyi niyetli bir başkanımız var biliyoruz. Ama görüyoruz ki sizin getirdiğiniz ve maddi destekte bulunmadığınız başkanımız Ali Kahraman’ın elindende birşey gelmiyor artık. Kulübümüzün maddi yönden oldukça kötü bir durumda olduğunu biliyoruz ve görüyoruz. Futbolcuların masraflarının bile karşılanamadığını düşünüyoruz. Bayrampaşaspor bu kadarmı birşey ifade etmiyor sizler için. Oysa geçen seneden beri televizyon ekranlarında olsun, birebir görüşmelerimizde olsun verdiğiniz sözlere güvendik biz hep. Bu takım bizim, bu takım hepimizin dediğiniz günleri hatırlıyoruz hala. Kulübümüzün hedefi her zaman üst ligler olacak dediğiniz konuşmalar kulaklarımızda çınlıyor hala. Bu takıma gönül veren bizler hep temiz duygularla dinledik sizi , hep inandık. Ama bu kadar konuşmaların bir siyasi düşünceyle söylendiğini düşünmedik hiç. Hatamı ettik ? Revamıydı bu takıma gönül verenlere bunlar, revamıydı bu takıma yapılacak denipte yapılmayanlar.

  Son zamanlarda okuyoruz gerek sosyal medyada, gerek internet sitelerinde. Aynı statüde olduğumuz aynı ligde mücadele ettiğimiz bazı kulüplere belediyeleri tarafından yapılan yardımların ne boyutlarda olduğunu. Spora gönül verdiğini düşündüğümüz bir belediye başkanına sahip olduğumuzu düşündük bizler hep. Öyle değilmiydi yoksa, herşey göstermelik her şey siyasimiydi soruyoruz sizlere.Sorumuza cevap alabileceğimizi zannetmiyoruz ama en doğal hakkımızı kullanıyoruz. Soruyoruz ?

  Ama kazın ayağı öyle değil buna inanabilirsiniz.. Bugüne kadar medeni haklarımız çerçevesinde tamamen iyi niyetle uyarı metinleri yazdığımız gibi, bu yazıları sokaklara taşımasınıda biliriz biz. Çok değil bir kaç ay sonra yapılacak yerel seçimlerde sandık başında vereceğimiz cevabıda iyi biliriz biz. Özelliklede son zamanlarda belkide hor ve hakir gördüğünüz Bayrampaşalılar’ın nasıl bir güç olduğunu göstermesinide çok iyi biliriz biz. Bugüne kadar sustuysak, sadece uyarmakla yetindiysek bu kimseden korktuğumuzdan veya çekindiğimizden değil gönülden bağlı olduğumuz kulübümüzün çıkarları içindir. Bazen susmak çok şey anlatmaktır dedik hep ama sanırız anlaşılamadık. Kendimizi anlatmanın en güzel yollarınıda biliriz biz.

  Son sözümüz tüm Bayrampaşalılar’a, tüm semt sevdalılarına.. En kısa zamanda büyük bir kurum olan Bayrampaşa Belediye’sinin bu semtin güzide takımı Bayrampaşaspor’umuza sahip çıktığını görmek istiyoruz. Eğer görülmemeye devam edeceksede kendimizi göstermek adına bütün imkanlarımızı kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çok yakında ama çok yakında genci, yaşlısı, bayanı, çocuğu, taraftarı ve taraftar olmayanıyla tüm semtimizi doğduğu ve doyduğu yere sahip çıkmaya protestoya çağırıyoruz. Bir kaç gün içinde bu semtin takımı hor görülmekten vazgeçilmediği takdirde bütün Bayrampaşalılar’ın katılacağı bir protesto yürüyüşü organize edilecektir.

  Tüm halkımıza ve yazının muhatabı tüm kurumlara duyurulur !

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. AB dedi ki:

   Bayrampaşasporumuzu düşünmeyeni siz de Mart 2014’te sandıkta düşünmeyin.

  2. BAyrampaşalı Serkan dedi ki:

   SUSKUNLUĞUMUZ ASALETİMİZDENDİR

  3. sosa dedi ki:

   şafak harekatı mecburen. dinazorların rüyası gerçekleşmek üzere

  4. cemal dedi ki:

   umarım herşey bayrampaşamız için iyi Sonuçlanır Sayın aydıner ve etrafındakiler duyar inşallah haklı SeSlenişinizi

  5. MESUT dedi ki:

   BENDE VARIM BAYRAMPAŞAMIZA SAHİP ÇIKALIM.

  6. BAYRAMPAŞA dedi ki:

   BU SEMTİN İNSANLARI DUYARLIDIR TAKIMINA SAHİP ÇIKACAKTIR. YAŞASIN SEMTİNE İHANET ETMEYEN BAYRAMPAŞA ÇOCUKLARI.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20