• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Boğazınıza Sağlık isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 5 Aralık 2012 / 16:06 |

  Çok çile çekti bu taraftar.. Hala daha çekiyor hepimiz biliyoruz. Gönül verdiği renkler ligde kötü gidiyordu belki, kupadaki rakibi süper ligden güçlü ve tecrübeli bir rakipti belki.. Maç hafta içiydi, saatide tam öğle vaktiydi.. Ama olmazdı, takımının maçı varken tribünler boş kalamazdı. Herşeye sünger çekti bu taraftar.. İşini, gücünü, okulunu bıraktı söylenen saatte toplanma yerine koştu. Bende oradaydım diyebilmek için, sevdasını sahadaki futbolcularına haykırmaya devam etmek için..

  Nitekim öyle oldu.. Hafta içi maça rağbet olmaz diye düşünüp 3 otobüs gelmesine rağmen hınca hınç doldu otobüsler. 50 kişilik otobüse 110-120 kişi bindi. Zaten Kasımpaşa şurası dayanırım elbet , sevdam yanlız kalamaz dedi. Bindi otobüslere ve tribündeki yerini aldı. Maç başladı gelen goller bile yıldırmadı taraftarı.. Boğazları patlarcasına tezahurata devam etti. Taraftar görevini yapıyordu. Televizyon başında maçı seyretmek zorunda olanlar biraz hüzünlü ama daha çok gururluydu. Çünkü orada bulunan taraftarlar gidemeyenleride temsil ediyordu. 90 dakika susmadı taraftar. Maçı kaybetmesine, kupadan elenmesine rağmen görevini layıkıyla yapmanın verdiği huzur hiç bir şeye değişilmezdi.

  Başta dedik ya hani.. Rakibi çok güçlüydü, turu geçmesi belki mucizeydi. Ama taraftar için mucizede neydi. O kadar cefa çekmek zaten taraftar için gerçek, başkaları için MUCİZE DEĞİLMİYDİ ?

  Maçta yerini alan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyor , bundan sonraki maçlarda takımımıza desteğimizin artarak süreceğinin bilinmesini istiyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

   

  Yorumlar

  1. ali dedi ki:

   şu resmın orjınalını nasıl buluruz harıka bı resim

  2. @ Alper

   Bıktık abicim artık gerçekten bizde bıktık.

  3. Alper dedi ki:

   Aykut abi şu bizim sanalcılara çare bulalım kasımpaşa sayfalarında atıp kesiyolar sonrada diyolar niye deplasman yasağı geldi şu işe el at be abi

  4. Liseli Bayrampaşalılar dedi ki:

   CANIN SAĞOLSUN BE BAYRAMPAŞAAAM 🙂

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20