• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bırakamazsın Başkanım isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Haziran 2012 / 19:59 |

  Kulübümüzün dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısından başkanımızın şok kararı çıktı. Başkan olduğu 2 sezon boyunca takımımızın önce üst sıralara oynamasında, bu sezonda 53 yıllık hasrete son vererek 2.lige yükselmesinde büyük pay sahibi olan başkanımız Şafak Aydın Silin olağanüstü kongre kararı alarak yeni sezonda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.

  2 sezon boyunca şahsi servetinden paralar harcayarak , özel yaşantısından feragat ederek kulübümüzün bu günlere gelmesinde  belkide en büyük paya sahip olan başkanımızın bu şok kararı taraftar olarak bizleri son derece üzmüştür. Oysaki takımımızı 2.lige çıkartarak tarihinde bir ilki başarmasını sağlayan başkanımızın, bu çıtayı yükseltme amacında ve düşüncesinde olduğunu biliyorduk. Bu amacı için önümüzdeki sezonun planlamasını yaptığını, hocamızla ön görüşme yaptığını ve büyük oranda anlaşma sağladığını ve takımımızın 2.ligde mücadele edeceği kadroyu bile oluşturma çabalarında olan başkanımızın elbetteki kendisine göre haklı sebepleri olduğunu tahmin edebiliyoruz. Takımımızın 2.lige yükseldiği andan itibaren alakasız insanların bu başarıyı sahiplenmeye çalıştığınında farkındayız. Bu sebeple başkanımıza meyve veren ağaç taşlanır misali dolaylı yollardan veya direkt olarak yoğun şekilde baskı yapan ve yıpratma politikası izleyen insanlarında olduğunu tahmin edebiliyoruz.

  Ama olmaz başkanım.. 2 sezon boyunca yaşadığın zorlukların farkında olan bu taraftar sizi 2.ligdede bu kulübün başında görmek istiyor. Bu sebeple almış olduğunuz bu kararınızdan bir an önce vazgeçmenizi ve yeni sezondada kulübümüzün başında olmanızı istiyoruz. Bu taraftara bu sezon yaşattığınız şampiyonluk sevincinden sonraki en büyük sevinci yapılacak olan kongrede tekrar aday olarak ve 2.ligde başkanlığınızı sürdürerek yaşatmanızı temenni ediyoruz.

  Cefasını çeken, zorluklarını gerek maddi gerekse manevi anlamda göğüsleyen ve engelleri geride bırakarak bu camiaya daha önce yaşamadığı bir sevinci yaşatan siz değerli başkanımızın, belkide tarihindeki en önemli sezonunu yaşayacak olan ve ileriki yıllar için sağlam temeller atmak üzere olan bu kulübe daha çok hizmetlerde bulunacağınıza inanıyoruz.

  Tarihindeki en önemli günlerini yaşamak üzere olan kulübümüzün bu büyük fırsatı kaçırmaması için ,  aklınızda yarım kalan işleri tamamlamak ve çıtayı daha yükseklere taşıyabilmek için , fakat en önemlisi seni her şartta destekleyen ve her zaman yanında olan bu taraftar için BIRAKAMAZSIN BAŞKANIM , BIRAKMAMALISIN !!!

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ramazan tan dedi ki:

   bayrampaşa kimsenin tekelinde değil. herkes bayrampaşalı cengiz efendi

  2. ozgur dedi ki:

   Peki bizim suçumuz nedir ? Biz kime inanacağız kardeşim. Herkes kendi menfaatı uğruna birşeyler anlatıyor. Bir şeyler dönüyor ama kimse bilmiyor, bilen anlatmıyor. Ne tür çıkarınız var lan bu kulüpten erkek gibi çıkın söyleyin. Bu kulübü kalpten seven adam bulamayacakmıyız biz. Başkan yanlış yapıyorsa çıkın söyleyin bizde bilelim ona göre davranalım. Şampiyonluk fotoğrafına çıkmak için kıçını yırtan adamlar nerede ? Ulan keşke amatörde kalsaydık kafamız rahattı en azından böyle uğraşmıyorduk.

  3. cengiz dedi ki:

   Bu ne abi bütün herkez Bayrampaşalı olmuş

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ bayrampasalılar

   Futbolculara kutlama akşamı şampiyonluk primleri ödendi..

  5. derya dedi ki:

   blöf her zaman tutmaz bazen de altında ezilirsin

  6. bayrampasalılar dedi ki:

   FUTBOLCUNUN PARALARINI VERMEYEN ŞAMPİYONLUK PRİMİNİ SÖZ VERİP VERMEYEN BAŞKAN İSTEMİYORUZ

  7. mustafa sönmez dedi ki:

   yalan söylendiği doğru….ama repertuar da varsa dj çalar…

  8. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Aynı dj’den aslında Sezen Aksu’dan içinde Gitme Dur Yalan Söyledim şarkısınında isteğinin yapılması lazım. Değil mi ?

  9. mustafa sönmez dedi ki:

   İBRAHİM TATLISES’TEN “BIRAKIN GİTSİN” ŞARKISINI İSTEDİM CANLI YAYINDA DJ’DEN…

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20