• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bir Bütün Olmak isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 30 Ocak 2012 / 18:20 |

  Geçtiğimiz hafta alınan İnegölspor mağlubiyeti sonrasında yaşanan gelişmeler bugünkü maç öncesi tüm taraftarlarımızda bir soru işaretne sebep olmuştu. Öyleki yeni bir hoca ile anlaşılmış ve takım yeni hocasıyla 2-3 antreman yapmak durumunda kalmış ve bu maça hazırlanmıştı. Bunun üzerine maç sabahı güne karla uyanan İstanbul ve gün boyu devam eden yoğun kar yağışı takımımızın bu maçtan alacağı sonuç konusunda herkesi karamsarlığa düşürmüştü. Ama unutulan bir şey vardı. Bu takım , taraftarlarıyla bir bütündü ve bu bütünlük sebebiyle her zorluğa karşı durulabilirdi. Nitekim bugünde öyle oldu. Soğuk hava ve yağun kar yağışı vız geldi. Taraftar tribüne koştu, takım ise maçtan sonra taraftarlarına..

  Ama korkulan olmadı. Takımımız özellikle ikinci yarıda girdiği sayısız gol fırsatından yararlanamazken 85.dakikada rakip oyuncunun elle oynaması sonucunda kazanılan penaltı vuruşu ve ardından gelen gol tüm bu olumsuzluklara rağmen camiamızın 3 puan sevincini yaşamasını sağladı. Saha zemininin ikinci yarıda etkisini artıran kar yağışı sebebiyle tamamen karla kaplanması ve soğuk hava, futbolcuların top kontrolünü ve son vuruşları başarıyla yapmasına engel oldu. Buna rağmen penaltı ilede olsa takımımızın galip gelmesi ve üzerindeki kara bulutları dağıtması ilerleyen haftalar için bizler ümit verdi.

  Bugün oynanan maç dolayısıyla taraftarlarımıza ayrı bir paragraf açmak durumundayız. Dondurucu soğuğa ve yoğun kar yağışına rağmen 250-300 kişilik taraftar grubu tribündeki yerini aldı. Maç öncesinde tamamen karla kaplı olan zeminin maç için elverişli şartlara getirilmesi amacıyla 40-50 kişilik taraftarımız ellerinde kürekler koca sahayı temizlediler. Bu temizlikten sonra tribünlere çıkarak takımlarını 90 dakika boyunca desteklediler. Takımımız ve camiamız böyle bir taraftara sahip olduğu için gurur duymalı. Bayrampaşaspor taraftarının daha üst ligleri hak ettiği gerçeğide bugün yapılanlarla iyice gün yüzüne çıktı. Dondurucu soğukta ellerinde kürekler saha temizleyen, maça gelen ve takımını 90 dakika destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

  Önümüzdeki hafta seyircisiz oynama cezamız sebebiyle sadece bayan ve çocuk taraftarlarımızın gireceği Diyarbakır Bşh Bld.spor karşılaşmasında maça giremeyen taraftarlarımız tesislerimizin oradan takımlarını desteklemeye devam edecekler. Bu maç için bir organizasyon planı içerisindeyiz ve hafta içinde sitemiz üzerinden bilgisini vereceğiz. Takımlarına en zor şartlarda her zaman destek çıkan taraftarlarımızın bu organizasyondada yer alarak desteklerini sürdüreceğini biliyoruz. Bu takım daha iyi yerleri hak ediyor ve daha iyi yerlerde olacaktır. Buna inanıyoruz ve takımımıza güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Mert dedi ki:

   Bayan taraftarlarımıza duyurmalıyız macı , trıbunde yerlerını almalılar bızde tesıslerden destekleyıp ALLAHın ıznıyle 3 puanı alırız

  2. Kucukkoy dedi ki:

   yas sinırı 12 dir arkdaslar

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Seyircisiz maçlara alınacak çocuklar için yaş sınırını TFF 12 olarak belirlemiş.

  4. Berk Gökçen dedi ki:

   admin kaç yaşından küçükler maça girebilecek 12 mi 16 mı?

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20