• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bir BÜTÜN olarak Yahya Kemal’deyiz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2012 / 17:51 |

  Sevinmek için sevmedik biz seni.. 3.lige çıktığın ilk sezonu hatırla , yine aynı durumda değilmiydik. Yine kan ağlamıyormuydu bu yürekler. Buna rağmen hiç vazgeçtikmi semt aşkından, arma sevgisinden. Vazgeçtikmi arma peşinde yollara düşmekten. O günleri atlatmadıkmı hep birlikte. Geçen seneyi hatırla. O zo günleri hatırla.. Yine değilmiydik hep birlikte, yine değilmiydik arma peşinde.. Sezon sonunu hatırla. Zor günlerin arkasından gelen o harika günleri. Çekilen cefaların karşılığını aldığımız, mutluluktan çılgına döndüğümüz o günleri hatırla.. Kutlamaları hatırla.. Yanan meşaleleri, haykırılan aşkı hatırla..

  Ve gel bugüne.. 3 sene önce yaşananlar ile aynı şeyler, aynı zorluklar.. Ve taraftar yine görevinin başına.. Taraftar yine arma peşinde, yollarda.. Ve taraftar hafta sonu yine sevdasını haykırmak için tribünlerde. Zor gününde yanlız bırakmak yakışmaz bize, heleki böyle bir maçta hiç hemde.. Pazar günü herşeyi bırak ve sevdanın yanında, tribünlerde ol..

  Pazar günü saat 15.00’te başlayacak Gaziosmanpaşa karşılaşması için saat 12.00’de Yahya Kemal parkında toplanıyoruz. Maça organize bir şekilde hep birlikte , bir bütün olarak gidiyoruz. Belki otobüslerle gidiyoruz, belki yürüyerek gidiyoruz.. Ama sevdamızın peşinde olduğumuzu dosta , düşmana gösteriyoruz. Sende bu coşkuya ortak olmak için, bende oradaydım demek için, armana, semtine sahip çıkmak için pazar günü bizimle , saat 12.00’de Yahya Kemal Parkında ol.

  UNUTMA, Sensiz 1 kişi eksiğiz..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. tayfun dedi ki:

   VIYANADAN YAZİYORUM ARKADASLAR AVUSTURYA TÜRKIYE HAZİRLİK MAÇİNDA GIYDIĞIM PAŞA FORMASİ TAKTIGIM PAŞA ATKISIYLA DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ SEMTE BU KADARMI DEDIRTEN ARDAYA TEŞEKKÜRLER ISTIKLAL MARSINDA ATKIYI AÇİYORUM EN ONDEYIM TRIBÜNDE GÖRDÜN BI GELLL BNDE BAYRAMPASALIYIM ARABAMDA ATKISI PAŞALI YAZİSİYLA DOLAŞİYORUM GURBETTE ARDAYA TEŞEKKÜRLER

  2. @ semtaski

   Normal deplasman otobüsü ayarlanmaya çalışılıyor.. Eğer onlar olmazsa servisler var. Eğer kalabalık fazla olursa otobüsler yetmezse yürüyebiliriz.

  3. semtaski dedi ki:

   Abi mertin yorumuna otobüsler tutuldu diye cevap vermişsin.Belediye servisleri dışında normal otobüslermi tutuldu bu maç için ?

  4. @ Mert

   Maç günü belli olacak kardeşim. Otobüsler tutuldu sıkıntı yok fakat kalabalığın fazla olması durumunda hep birlikte yürüyerekte gidebiliriz diye yürüyerekte olabilir diye yazdık. Yoksa otobüslerde bir sıkıntı yok.

  5. Mert dedi ki:

   Aykut abi , yürüyerekmi veya otobüslemi gidileceği hakkında bilgiyi ne zaman bizimle paylaşırsın ?

  6. @ Alper

   İnşallah o günleride görürüz kardeşim ne diyim..

  7. Alper dedi ki:

   aykut abi sencede B.Paşa Store Şart Değil mi ? Artık atkı bulamıyoruz

  8. @ Tolgahan

   Şu anda satışta forma yok maalesef. Sadece beyaz polar var.

  9. Tolgahan dedi ki:

   BEN FORMA ALMAK İSTİYORUM NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20