• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Belediye başkanımızdan açıklama isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 22 Haziran 2015 / 14:04 |

  belediye

   

  Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftayı takımımızın pilot takım olması, pilot takımdan ziyade % 51 hissesinin Beşiktaş’a satılması bilgilerinden dolayı oldukça yoğun tepkilerle ve çalışmalarla geçirmiş ve takımımızın satılmasına engel olmak açısından nerdeyse her platformda sesimizi duyurmaya çalışmıştık.

  Son olarak cumartesi günü iftardan sonra Taraftarlar Derneğimiz belediye başkanımız Atila Aydıner ile bu konu hakkında bir görüşme gerçekleştirmiştir. Yapılan bu görüşmeye istinaden belediye başkanımız sayın Atila Aydıner konudan ve tepkilerden haberdar olduğunu fakat takımımızın % 51 hisse satışının kesinlikle gerçekleşmeyeceğini belirtti. Yapılacak olan anlaşmanın Bayrampaşaspor menfaatlerine ters bir durum oluşturmayacağını aksine takımımızın bundan sonraki süre zarfında daha başarılı olabilmesi için çalışmalar yapılacağını bildirdi.

  Takımımızın zararına veya menfaatlerine aksi bir durum oluşmasına ilk başta kendisinin karşı çıkacağını ve bu duruma müsaade etmeyeceğini, baştada belirttiği gibi takımımızın satılması, renginin veya armasının değişmesi gibi bir durumun söz konusu bile olamayacağını üstüne basa basa belirtmek istediğini söyledi. Beşiktaş ile olacak anlaşmanın her iki kulübede fayda sağlayacağını, Beşiktaş’ta forma şansı bulamayan veya tecrübe kazanması için bekleyen futbolcuların takımımızda oynayacağını, Beşiktaş gibi bir kulüpteki futbolcuların takımımızda oynamasının Bayrampaşaspor’umuzun başarılı olması içinde bir şans olduğunu böylece devamlı başarıyı kovalayan bir takım haline dönüşeceğimizi söyledi.

  Sayın Atila Aydıner yapılacak anlaşmada elbetteki bazı teknik detaylar olduğunu fakat bu detayların takımımızın aleyhine dönüşecek bir durum oluşturmadığını, iki kulübünde gerek ticari anlamda gerekse sportif anlamda yararına olacak şekilde çalışmaların yapılacağını ve bu anlaşmanın ileriki dönemde iki takımada büyük fayda sağlayacağını belirtti.

  Belediye başkanımız sayın Atila Aydıner’e ilgisi için ve taraftarlarımızın bilgilenmesi için yapmış olduğu açıklama sebebiyle teşekkür ediyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20