• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Ümraniye : 0-0 isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2014 / 9:28 |

  Spor Toto 2.lig beyaz grup 15.hafta mücadelesinde kendi evimizde oynadığımız maçta dostumuz Ümraniyespor ile 0-0 berabere kalarak puanları paylaştık.

  Karşılaşmanın ilk yarısında daha diri gözüken ve mücadele gücünü yüksek tutan takımımız maalesef ilk müdahalelerde gösterdiği başarıyı topu ileriye taşımada ve sonuca ulaştırmada gösteremedi. Daha çok orta alan mücadelesi şeklinde geçen bu yarıda iki takımda geliştirdiği ataklarda topu golle buluşturmayı başaramadı.

  İkinci devrenin ortalarına kadar daha üstün gözüken takımımız özellikle sağ kanattan geliştirdiği ataklarla gol bulmaya çalıştı. Golcü bir santrfor eksikliğini bu maçta oldukça fazla yaşayan takımımız bu ataklardan eli boş dönünce haftalardır süre gelen galibiyet hasretini yine dindiremedi. 80.dakikaya kadar oyuncu değişikliği yapmayarak oyuna müdahale edemeyen kenar yönetimimiz ise bu dakikadan sonra yaptığı değişikliklerle maalesef oyuna olumlu müdahalede bulunamadı.

  Uzun süredir devam eden bu sessiz gidişin kötü günlere işaret ettiğinin en büyük göstergesi olan puan cetvelindeki yerimizin bir an önce yukarı doğru değişmesini dilemekten başka bir çaremizin olmadığını görerek önümüzdeki ay yapılacak kulüp kongresinin tek kurtuluşumuz olduğunu düşünüyoruz. Mevcut başkan ve yönetimle iyiye değil daha kötüye gideceğimiz gerçeğinin önümüzdeki tüm çıplaklığı ile durduğu bu günleri umuyoruzki kongreden itibaren hafızalarımızdan tamamen sileriz. Yoksa çok geç olacak..

  BAYRAMPAŞALILAR

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20