• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Sancaktepe Bld.Spor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 23 Ocak 2019 / 13:45 |

  sancaktepemaci1

  Geçtiğimiz hafta sonu deplasmandan 3 puanla dönerek ligin ikinci yarısına uzun zaman sonra aldığı galibiyetle başlayan takımımız cumartesi günü kendi evinde grubun güçlü takımlarından Sancaktepe Bld.Spor’u ağırlıyor.

  Gümüşhanespor maçından alınan galibiyetin daha anlamlı hale gelmesi ve camiamızın ihtiyacı olan öz güvenin tam anlamıyla oluşmaya başlaması için mutlak galibiyetin gerektiği karşılaşmada futbolcularımızında bunun bilincinde hareket ederek son dakikaya kadar mücadeleden vazgeçmeden sahada yer almalarını bekliyoruz. Bu sezon kendi evinde galibiyeti bulunmayan ve ligin en az gol atan ekibi olan takımımızın bu kötü istatistiği bozması ve özlediğimiz ir takım hüviyetine bürünmesi en büyük dileğimizdir.

  Her ne kadar maçın cumartesi ve 13.30’da başlayacak olması olumsuz bir durum olsada imkanı olan tüm taraftarlarımızın tribünlerde yerini almasını ve bu zorlu yolda takımımıza omuz vermesini bekliyoruz. Yıllardır yaşadığımız başarılı günlerin mimarı olan camia bütünleşmesini tekrar yakaladığımız takdirde sahamızın rakipler için en zor deplasmanlardan biri olma özelliğini tekrar kazanacağına yürekten inanıyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  UNUTMA ! Sensiz 1 kişi eksiğiz..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20