• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Pendikspor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 18 Nisan 2016 / 16:03 |

  pendikmaci1

  Söylenecek söz, yazılacak cümle, edilecek sitem, atılacak nara.. Hiç bir şey şu anda bu maçtan önemli değil.. Sezonun kendi evimizdeki son maçı, sezonun en önemli maçı.. Bu maçtan alınacak galibiyet belkide bizi ligde bırakacak, Allah korusun alınabilecek mağlubiyet veya yaşanabilecek puan kaybı ise tırnaklarımızla kazıyarak kazandığımız herşeyi kaybetmemize yol açacak.

  Haftalardır yazdık, çizdik, uyardık ama bu maç için bunların hiçbirine gerek yok.. Bu maç, bir maçtan çok daha fazlası.. Bu maç, bir ölüm kalım maçı. Öncelikle futbolcularımızın ve teknik heyetimizin, sonrada bütün taraftarlarımızın bu maça ölüm veya yaşam maçı olarak bakması gerekiyor.

  Bizler pazar günü tribünde her zamankinden daha heyecanlı, her zamankinden daha stresli ama her zamankinden daha agresif olacak, takımımıza desteğimizi boğazlarımız patlarcasına vereceğiz. Futbolcularımızdan beklentimizde sahada son dakikaya kadar, gerekirse son nefeslerini verene kadar mücadele etmeleri ve kendi onurları için bu maçtan galibiyetle ayrılmaları.

  Pazar günü saat 15.30’da Adapark’ın yanında bulunan ve iç saha maçlarımızı oynadığımız İstanbul Bşh.Bld. Stadyumu çok şeye tanıklık edecek. Ya sevince, mutluluğa.. Yada üzüntüye, öfkeye. Umuyoruz ki ilk dileğimiz gerçek olur ve son düdükle birlikte takımımız sahadan galibiyetle ayrılır, umutlarımızı ve ümitlerimizi son haftaya taşır.

  Bütün taraftarlarımızı pazar günü saat 13.00’te Yahya Kemal Parkı’na, saat 15.30’dada maçın oynanacağı stadyuma bekliyoruz. Hınca hınç tribünler önünde inanıyoruz ki bu maçtan galibiyetle ayrılacağız ve kötü geçen sezonu arkamızda bırakacağız.

  DÜŞMEYECEĞİZ.. BİZ İNANIYORUZ, SİZDE İNANIN !!

  ONURUNUZ, GURURUNUZ İÇİN BU MAÇI ALIN !!

  BAYRAMPAŞALILAR

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20