• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Payasspor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2016 / 14:03 |

  payasmaci1

  Hafta içi mesaisinde eksik kadrosuna rağmen deplasmandan galibiyetle dönen takımımız pazar günü Payasspor ile karşı karşıya geliyor.

  Kaleciler dışındaki cezalı ve sakat oyuncularının tekrar kadroda olması beklenen takımımızın bu zorlu maçtan galibiyetle ayrılarak play off potası ile arasında kalan 3 puan farkı kapatacağına inanıyoruz. Hafta içinde alınan önemli galibiyetin anlamının dahada artması için bu maçın öneminin çok fazla olduğuna dikkat çekerek, futbolcularımızın her zamanki mücadeleci ve iyi oyunuyla sahadan galibiyetle ayrılacağına inanıyor takımımıza başarılar diliyoruz.

  Bu maç ile birlikte kendi evimizde oynamayı beklememize rağmen maalesef staddaki çalışmaların yetişmemesi sebebiyle karşılaşma yine Bahçelievler İl Özel İdare Stadı’nda oynanacaktır. Pazar günü saat 13.30’daki bu zorlu mücadele için bütün taraftarlarımızı maça davet ediyoruz. Alınacak galibiyette bizlerinde katkısı olması açısından saate ve stada bakmaksızın hep birlikte tribünlerde yerimizi alacak ve takımımıza son dakikaya kadar desteğimizi esirgemeyeceğiz.

  Maça gelecek olan taraftarlarımızın saat 11.30 itibariyle Yahya Kemal Parkı’na veya Taraftarlar Derneği’mize bekliyoruz. Belirtilen saatte gelemeyecek olan taraftarlarımızında saat 13.30’da Bahçelievler İl Özel İdare Stadyumunda olması önemle rica olunur.

  Maç için sosyal medyada oluşturulan taraftar etkinlik linki için BURAYA TIKLAYINIZ Etkinliğe katılıp paylaşarak herkesin haberdar olmasına destek vermeye özen gösterelim.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20