• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Ofspor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 20 Mart 2018 / 17:02 |

  ofspormaci1

  Son 7 haftası oynanacak olan ligimizde play offların en güçlü adaylarından biri olan takımımız yine play offlar için mücadele eden rakibi Ofspor’u pazar günü kendi evinde ağırlıyor.

  Her ne kadar matematiksel olarak şampiyonluk iddaası devam etsede gerçekçi olarak düşünüldüğünde asıl hedefin bu haftadan itibaren play offlar olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple ligimizin bundan sonraki haftalarında nispeten güçlü ve kendisi gibi play off hedefinde olan kulüplerle oynayacak olan takımımızın özellikle kendi evindeki bu tip maçlarda puan kaybetme lüksünün artık bulunmadığı ve olası puan kayıplarının telafisinin çok zor olduğu önümüzde koca bir gerçek olarak bulunmaktadır.

  Bu sebeple bu haftadan itibaren takımımızın şampiyonluk iddaasını devam ettirmekle birlikte play off odaklı olarak maçlara çıkması gerektiğini düşünüyoruz. Play offlardaki yoğun maç temposunu kaldırabilmek içinde takımımızın her oyuncusunun oynamaya hazır ve kendine güveni dorukta olması gerekiyor. Teknik heyetimizinde bunun bilincinde olduğunu ve özellikle kronik hastalığımız haline gelmekte olan gol atamama sorununa acil olarak çözüm bulmalarını umut ediyoruz. Zayıf rakiplerle oynadığımız karşılaşmada almış olduğumuz farklı sonuçların bizleri yanıltmaması için bu sorunumuzun üzerine eğildiğimiz takdirde ligin en iyi top oynayan takımı olduğumuzu ve bu oyunumuzu sonuca götürecek çalışmaların önemide anlaşılmaktadır.

  Pazar günü oynanacak mücadelede takımımıza başarılar diliyor, bütün taraftarlarımızı bu zorlu maçlarda takımımızın yanında olmaya tribünlere davet ediyoruz.

  UNUTMA ! Sensiz 1 kişi eksiğiz..

  BAYRAMPAŞALILAR

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20