• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Nazilli Bld.Spor : 1-1 isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 28 Mart 2016 / 7:43 |

  nazillimaci

  Haftalardır alınan kötü sonuçlara rağmen işin ciddiyetini kavrayamayan, bu kötü durumu göremeyen ve resmen kör taklidi yapan takımımız hafta sonu kendi evinde Nazilli Bld.Spor ile 1-1 berabere kalarak puan cetvelindeki rakiplerinin galip geldiği haftada tabiri caizse 8 puan kaybetti.

  İlk devrede pek bir varlık gösteremeyen ve soyunma odasına 0-0 eşitlikle giden takımımız ikinci yarıda Sinan Kurumuş’la bulduğu gol sonucunda 1-0 öne geçti. Golden sonra yakaladığı bir kaç pozisyonda başarısız olan takımımız rakibinin attığı gole engel olamayınca karşılaşmadan karşılıklı atılan goller sonucunda 1-1 eşitlik ve 1 puan ile ayrıldı.

  Haftalardır kör olan ve takımımızın bu hale düşmesini göremeyen veya görmek istemeyen kişiler, yapılan uyarılara ve küme düşme seslerinin artık davullarla çalınarak bugünlere gelmesine rağmen tahmin ediyoruz ki sadece gözlerinde körlük problemi değil kulaklarındada sağırlık problemi yaşamaktadırlar.

   

  Hafta sonu oynanan mücadelede kaybettiğimiz puanlar ve puan cetvelindeki rakiplerimizin kazandığı puanlar sonrasında küme düşme potası ile arasında sadece 1 puan kalan ve önümüzdeki hafta deplasmanda Hacettepe ile oynanacak karşılaşma ile birlikte 5 maçı kalan takımımızın ne gibi sonuçlarla karşılaşacağı kabak gibi ortadadır. Son ana kadar biz inancımızı kaybetmeyiz ama siz çoktan kaybetmişsiniz !!

  BAYRAMPAŞALILAR

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20