• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Menemen Bld.Spor : 0-1 isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 25 Ocak 2016 / 11:04 |

  menemenmaci

  Sezonun ikinci devresine geçtiğimiz hafta galibiyetle abşlayan ve camiamızı umutlandıran takımımız pazar günü ağırladığı Menemen Bld.Spor’a 1-0 mağlup olarak umutları boşa çıkardı.

  Maçın henüz 15.dakikasında 10 kişi kalan rakibi karşısında suni bir baskı kuran takımımız maalesef kendisini öne geçirecek pozisyonları yakalamasına rağmen değerlendiremedi. 10 kişi kaldıktan sonra oyunu kendi sahasında kabul eden rakibi karşısında yan paslarla rakibini yormaya çalışan fakat kalabalık defansı geçemeyen takımımız maçın ikinci yarısında penaltıdan yediği golle maçtan boynu bükük ayrıldı.

  Özellikle 1-0 mağlup durumda olmasına rağmen mücadele etmekte pek istekli gözükmeyen futbolcularımıza taraftarlarımız tepki gösterdi. Kale sahasına isabetli orta yapamayan ve yaptığı ortalar ya kalecinin ellerinde eriyen yada rakip defans tarafından kolaylıkla savuşturulan futbolcularımız dönen toplarda istekli davranmayınca karşılaşma 1-0 Menemen Bld.Spor üstünlüğü ile sona erdi.

  Futbolda galibiyet kadar mağlubiyetinde doğal sonuç olduğunu bilmek ve kabul etmekle birlikte, maçı kazanmak veya kolay teslim olmamak için son dakikaya kadar mücadeleden vazgeçilmemesi gerektiğine inanıyoruz. Futbolcularımızında bundan sonraki maçlara bunun bilincinde olarak çıkmaları en büyük dileğimizdir.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20