• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Düzyurtspor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 13 Mart 2017 / 10:54 |

  duzyurtmaci1

  ÖLÜM KALIM MAÇI, YA TAMAM YA DEVAM MAÇI..

  Son haftalarda adeta beraberliğe abone olan ve play off iddaası devam etmesine rağmen karamsar bir tablo çizmeye başlayan takımımız pazar günü kendi evinde play off sıralaması için çekiştiği en yakın rakibi Düzyurtspor’u ağırlıyor.

  Ligin ikinci devresinde beklenen sonuçları alamamasına rağmen rakiplerininde puan kayıpları yaşaması sebebiyle 5.sırada bulunan takımımız aynı puana sahip rakibi karşısında sezonun belkide en önemli maçlarından birisine çıkıyor. Futbolcularımızında bu maçın öneminin bilincinde olarak sahada yer alması ve son dakikaya kadar mücadeleden vazgeçmemeleri en büyük dileğimiz ve beklentimiz. Bu maçta yaşanabilecek puan kaybının son 8 haftasını oynayacağımız ligimizde telafisinin zor olması anlamı taşıyacağını göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

  Geçtiğimiz hafta kırmızı kart gören Ziya İnday ve sarı kart cezalısı Polat Güren’den yoksun olarak sahaya çıkacak olan takımımızda bu futbolcuların yerine oynayacak futbolcularımızın elinden gelenin en iyisini yapacağına ve takımımızın sahadan galibiyetle ayrılacağına inanıyoruz. Alabileceğimiz bir galibiyetin en yakın rakibimizle puan farkını 3’e çıkartacak olması ve bizleri play off yolunda büyük avantaj getireceğine biliyoruz. Futbolcularımızında bu bilinçle sahada yer alması en büyük isteğimizdir.

  Bizlerde taraftarlar olarak tribünlerde yerimizi alarak her zamankinden daha fazla şekilde desteğimizi verecek ve takımımızın galibiyete uzanmasında rol oynayacağız. Futbolcularıyla bütün olan bir Bayrampaşa Tribünü’nün neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz. Bütün taraftarlarımızı pazar günü saat 15.00’teki mücadele için 14.00 itibariyle önce Yahya Kemal Parkı’na daha sonrada tribünlere bekliyoruz. Son dakikaya kadar susmayarak desteğimizi esirgemeyecek ve maç sonunda galibiyet sevincini futbolcularımızla hep birlikte yaşamak için HERKES MAÇA.

  İNANIYORUZ, VAZGEÇMİYORUZ..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20