• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Denizli Futbol A Spor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 17 Nisan 2017 / 9:13 |

  denizlimaci1

  Artık son 2 haftasına girdiğimiz ligimizde kendi evimizde normal sezonun son maçında küme düşmesi kesinleşen Denizli Futbol A Spor ile karşı karşıya geliyoruz.

  Play off yolunda kalan son 2 maçımızı kazanarak aynı puanda olduğumuz fakat ikili averajda geride bulunduğumuz Elaziz Bld.Spor’un puan kaybını bekliyoruz. Kendi maçlarımızla birlikte rakibimizinde oynayacağı son iki maçıda düşüneceğiz belki ama öncelikle kendi oynayacağımız maçlarda rakiplerimizin durumlarını düşünmeden sahadan galibiyetle ayrılmamız gerektiğinin bilincinde olmamız gerekiyor.

  Futbolcularımızında öncelikle sahamızda bu hafta sonu oynanacak Denizli maçını sonrada deplasmanda oynayacağımız Orhangazi maçını kazanmaları gerektiğinin farkında olmalarını bekliyoruz. Play off yolundaki rakibimizin son iki maçta puan kaybı yaşayacağına ve takımımızın play offlarda yer alacağına inancımız ve takımımıza güvenimiz tam.

  Taraftarlar olarak bizlerde evimizde oynanacak bu son maçta her zamanki gibi tribünlerde yerimizi alacağız ve son dakikaya kadar desteğimizi esirgemeyeceğiz. Bu sebeple pazar günü 15.30’da başlayacak mücadele için saat 14.00 itibariyle Yahya Kemal Parkı’nda toplanıyoruz. Tribünleri hınca hınç doldurarak zafere giden bu yolda takımımıza her zamanki desteğimizi vermeye devam edeceğiz.

  İNANIYORUZ, BAŞARACAĞIZ..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20