• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2016 / 22:50 |

  bursamaci1

  Ziraat Türkiye Kupası 1.turunu başarılı bir sonuçla geçerek adını 2.tura yazdıran takımımız çekilen kura sonucu eşleştiği ülkemizin büyük takımlarından Bursaspor ile karşı karşıya geliyor.

  Stadımızın tadilatının devam etmesi sebebiyle Bahçelievler İl Özel İdare Stadyumunda oynanacak mücadele 22.eylül perşembe günü saat 14.00’te başlayacak. Futbol Federasyonun almış olduğu karar uyarınca seyircisiz oynama cezamız bu maçta geçerli olmayacak ve taraftarlarımız takımımızı tribünlerden destekleyebilecek.

  Rakibimizin gücünün farkında olmakla birlikte futbolun 11 kişilik iki takımla oynandığını ve isimlerden ziyade böyle maçlarda inancın üstün geldiğini biliyoruz. Bizler taraftarlar olarak takımımızın bu maçtan tur ile ayrılacağına inanıyor ve futbolcularımızdan aynı inançla sahaya çıkmalarını bekliyoruz. Son dakikaya kadar mücadeleden vazgeçmeden ve inançla oynamaları durumunda büyük bir takımı eleyerek adımızı 3.tura yazdıracağımıza inanıyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  Bütün taraftarlarımızı perşembe günü oynanacak bu zorlu mücadelede tribünlere bekliyoruz. Bursaspor maçı için facebook’ta düzenlenen taraftar etkinliğine katılmak için BURAYA TIKLAYIN Etkinliğe katılalım, paylaşalım, arkadaşlarımızı davet ederek herkesin haberdar olmasını sağlayalım.

  UNUTMA ! Sensiz 1 kişi eksiğiz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20