• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Bozuyükspor : 1 – 0 isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 3 Mart 2014 / 8:12 |

  Takımımız kırmızı grup 24.hafta mücadelesinde kendi evimizde karşılaştığı Bozuyükspor’u zorda olsa 1-0 mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı.

  Maç boyunca pek varlık gösteremeyen, 62 dakika 10 kişi oynayan rakibi karşısında gol pozisyonu üretmekte zorlanan takımımız 28.dakikada kazandığı penaltı vuruşuyla karşılaşmadan galibiyetle ayrıldı. Özellikle ikinci yarıda oynanan oyunu protesto eden taraftarlarımız 10 kişi kalan rakibi karşısında etkili bir futbol ortaya koyamayan futbolcularımızı protesto etti.

  Her ne kadar maçtan galibiyetle ayrıldığımız için mutlu olsakta eksik ve küme düşmesi neredeyse garantilenen rakibi karşısında iyi bir oyun ortaya koyamayan bir takım izlediğimiz içinde o kadar mutsuzuz. Her şartta takımının yanında olan bu taraftarın bu şekilde bir oyunu izlemeyi hakettiğini düşünmüyoruz.

  Futbolcularımızın bir an önce kendilerine çeki düzen vermesini ve üzerlerindeki formayı hakettiklerini gösteren bir oyun ortaya koymalarını bekliyoruz. Bir kaç futbolcumuz dışında formayı sonuna kadar terleten ve hakeden bir oyuncu topluluğunuın olmaması maalesef önümüzdeki haftalar için bizlere umut ve ışık vaad etmiyor. Bugün medeni şekilde yapılan protestolara aklı sıra tepki gösteren bazı şahıslarında bu tavırlarının farkında olduğumuzu ve şimdilik daha fazla büyütmemek için sustuğumuzunda kendileri tarafından bilinmesini istiyoruz.

  Belki çok büyük bir takım olmayabiliriz, ama KİMSENİN ÇİFTLİĞİDE DEĞİLİZ !!

  HERKES AKLINI BAŞINA ALSIN !!

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20