• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Bergama Bld.Spor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2016 / 17:50 |

  bergamamaci1

  Son iki haftadır almış olduğu galibiyetlerle yükselişe geçen ve haftalardır sergilediği güzel oyunu galibiyetlerle süslemeye başlayan takımımız hafta sonu Bahçelievler’de Bergama Bld.Spor takımını ağırlıyor.

  Son iki haftada oynadığı maçları düşme hattındaki takımlarla oynayan ve aldığı galibiyetlerle alt sıralarla puan farkını açmaya başlayan takımımızın bu maçtanda galibiyetle ayrılarak çıkışını devam ettireceğine inanıyoruz. Takımımızın her ne kadar attığı gollerden daha fazlasını atamaması göze batsada son iki maçtan almış olduğu galibiyetleri bu maçıda galibiyetle noktalayarak taçlandırmasını bekliyoruz.

  Belki çok dillendiriyoruz fakat almış olduğumuz galibiyetler kadar kaçırdığımız gollerede dikkat çekmemiz gerektiğini biliyoruz. son iki maçta almış olduğumuz galibiyetler tabiki önemli fakat ligin nispeten zayıf takımlarıyla oynamış olduğumuz bu maçlarda alınan galibiyetlerin göz boyayıcı bir hale gelmesini istemiyoruz. Özellikle forvet hattındaki oyuncularımızın girdikleri pozisyonlarda daha dikkatli olarak bu pozisyonları golle sonuçlandırmasının önemini tekrar tekrar belirtmekte fayda görüyoruz.

  İyi oynadığı halde takımımızın maçtan 3 puanla ayrılabilmesinin tek yolunun yakaladığı bu pozisyonların golle sonuçlanmasını sağlamak olduğunun altını bir kez daha çizerek takımımıza bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz.

  Pazar günü saat 13.30’daki bu mücadele için saat 11.00 itibariyle Yahya Kemal Parkında ve Taraftarlar Derneğimizde toplanmaya başlıyoruz. Bütün taraftarlarımızı pazar günü bu mücadelede takımımızın yanına, tribünlere bekliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20