• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 27 Kasım 2017 / 9:01 |

  bayburtmaci1

  Spor Toto 3.lig 1.grup 14. hafta mücadelesinde kendi evimizde oynadığımız karşılaşmada rakibimiz Baybur İl Özel İdare Gençlik ve Spor takımıyla 0-0 berabere kalarak avantaj kaybetmeye devam ettik.

  Uzun zaman sonra ilk defa sahamızda sıkıcı bir oyun ortaya koyan takımımız karşılaşma boyunca ceza sahasına inmekte maalesef başarılı olamadı. İnanılmaz top kayıpları sebebiyle atak geliştiremeyen takımımız orta sahada Bülent’in kendi çabalarıyla geliştirmek istediği ataklardada topu ileriye taşımayı beceremeyince galibiyet için gerekli golü bulacak pozisyonları dahi maalesef oluşturamadı.

  Sahada adeta şut çekmemek için birbiriyle yarışan futbolcularımıza kenardan uyarı veya sahada oynanan isteksiz oyuna hamle gelmeyince karşılaşma başladığı gibi 0-0 eşitlikle sonuçlandı. Puan cetvelindeki rakiplerinin puanlar kaybettiği haftada takımımızında puan kaybı yaşaması tıpkı geçen hafta olduğu gibi eliize gelen avantajı geri çevirmemize sebep oldu. Lider ile arasında 10 puan fark oluşan takımımızın bir an önce toparlanmasını ve galibiyete uzanmak için gerekli olan gol sorunumuz için çözüm oluşturmasını bekliyoruz.

  İlk önce gol yememe üzerine kurulu olduğunu düşündüğümüz oyunumuzun takımımıza faydadan çok zarar sağladığını gözlemliyoruz uzun zamandır. Tüm çıplaklığı ile gözler önüne serilen yaşadığımız bu sorunun bir an önce çözüme kavuşması için teknik heyetimizin acil olarak müdahale etmesi gerektiğini ve çalışmalarını ona göre yapmasını beklemekteyiz. Tribünlerden bile açık şekilde gözüken bu sorunun şampiyonluktan uzaklaşmamıza sebep olduğunu hepimiz görüyoruz. Şu anda hedefimizde olan play off lar için iddaamızı kaybetmemek ve ilerleyen haftalarda yine şampiyonluk kelimesini telaffuz edebilmek için bir an önce müdahalede bulunulmasını şart olduğunu düşünüyoruz.

  Takımımıza bundan sonraki haftalarda başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20