• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bayrampaşa – Aydınspor 1923 : 0-1 isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 12 Ocak 2015 / 9:16 |

  aydinikincidevre

  Spor Toto 2.lig beyaz grup ikinci devrenin ilk maçında kendi evimizde ağırladığımız rakibimiz Aydınspor 1923’e 1-0 mağlup olarak devreye mağlubiyetle başladık.

  Maç boyunca istenen oyunu bir türlü ortaya koyamayan takımımız karşılaşmanın 42.dakikasında kalesinde gördüğü golle ilk devreyi 1-0 mağlup durumda kapadı. Karşılaşmanın ikinci devresinde toparlanmasını beklediğimiz fakat bir türlü istenen hamleleri yapamayan takımımız Ümit Teke’nin ayağından birde penaltı vuruşundan yararlanamadı. Penaltıdan sonra altıpas içerisinde yüzde yüz gollük bir pozisyondan Uğur Keskin’in ayağından golle buluşamayan takımımız kalan dakikalarda aradığı golü bulamayınca sahadan 1-0 mağlubiyetle ayrıldı. Rakip Aydınspor 1923’ün bir topuda direkten döndü.

  Maç öncesi tribün liderlerinin aldığı ceza sebebiyle maça giremeyeceğini öğrenen taraftarlarımız karşılaşmanın ilk 35 dakikasında susarak bu durumu protesto ettiler. 35.dakikada gökgürültüsü gibi patlayan ve tezahuratlarda bulunan taraftarlarımız 5 dakika süren bu tezahuratlar sonrasında tribünleri topluca terkederek kulüp binasının yanındaki boşluğa geçtiler ve takımlarını oradan desteklediler.

  Maç sonrası almış olduğumuz bilgilere göre futbolculara bekleyen ödemelerin yapıldığı ve transfer edilecek yaklaşık 8 oyuncu bulunduğu öğrenildi. Umuyoruzki bu olumlu gelişmeler bir an önce sahaya yansır ve takımımız puan cetvelinde üst sıralara bir an önce yükselmeye başlar.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20