• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Mayıs 2012 / 21:44 |

  Bugün takımımızın uğurlanması adına güzel bir tören ve organizasyon düzenlendi. Öncelikle bu organizasyonu düzenleyenlere taraftarlar olarak teşekkür ederiz. Düzenlenen bu tören içerisinde sırasıyla kulüp başkanımız, belediye başkanımız, ilçe kaymakamımız ve milletvekilimiz konuşmalar yaptılar ve iyi dileklerini, desteklerini belirttiler. Takımımıza faydası dokunan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Oldukça güzel düşünülmüş olan bu törende eksik olan nokta ise güzide kulübümüzün şanlı bayrağıydı. Nedendir bilinmez takımımızın bayrağı tören alanında maalesef asılı değildi. Yine nedendir bilinmez alıp geldiğimiz bayrağıda asamadık. Oysaki Bayrampaşaspor için düzenlendiğini düşündüğümüz bu törende yine takımımızı simgeleyen bir bayrak çok görülmemeliydi. Sezon boyunca deplasmandan deplasmana koşan, evinde ailesini bırakıp takımına destek olmak için binlerce kilometre yol giden, takımına zarar gelmesin diye türlü tehlikelere göğüs geren taraftarlarımız maalesefki pek dikkate alınmadı. Açık konuşmak gerekirse gerek bayrağımızın asılı olmaması gerekse orada bulunan taraftarlarımızın geri plana itilmesi biz taraftarları derinden üzmüştür.

  Oysaki bu takıma gönül vermiş taraftarların , bu bayrağı kendine sancak edinmiş taraftarların 1-2 kelime ilede olsa anılması ve onore edilmesi hakkıydı. Oysaki bugün tören alanında asılı olan bayrakların yanında şanlı bayrağımızında kendine yer bulması hakkıydı.

  Unutulmasın ki bir kulüp BAYRAĞI ve TARAFTARI ile vardır.

  Saygılarımızla,

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ öMeR

   Şu anda herhangi bir bayrak satışı yoktur.

  2. öMeR dedi ki:

   Bayrampaşa Spor Bayrağı İstiyorum Nerde Satılıyor

  3. semih dedi ki:

   Abi açın artık Play offlar için etkinlik yaa ??Geçe kalcak sonra hayde aykut abi 🙂

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Forma satışı şu anda yok. Nasip olursa ve yetişirse play offlara forma yapılması sözkonusu ama kısa bir süre kaldığı için bişey söyleyemiyorum.

  5. ozgur dedi ki:

   Cemil Yıldızın sıfatı nedir ki takıma kupa veriyor. Hadi Belediye başkanını anlıyoruz az çok ama bir siyasi partinin ilçe başkanı ne diye gelir böyle bir şey yapar, bu izni buna kim verebiliyor. Tarihimizde görmediğimiz 2.lige ilk kez bu kadar yakınken ne kadar ufak şeylerle mide bulandırıyorlar. Kimse aptal değil herşeyin farkında ama yapacak birşey yok.

  6. bayrampaşa dedi ki:

   Admin Bayrampaşamızın Formasını Nerden Bulabilir Veya Alabilirz. ?

  7. BAYRAMPAŞA F.C. dedi ki:

   gerçekten yazık küçük bir ayrıntı gibi duruyor ama benide derinden üzdü futbolcuların üstündeki eşofman takımında bile ben arma göremedim (!) ayrıca arkadaki panoda oldukça küçültülmüş bir BAYRAMPAŞA arması ve anlam veremediğim BAYRAMPAŞA’mıza Bayrampaşaspor denmesi arakdaşlar biz anadolu takımı değiliz semt takımıyz karagümrük,kasımpaşa,Sarıyer gibi vs gibi Bayrampaşaspor denmesine açıkçası kızıyorum! yapılanlar tamamen göz boyama ve fame çabası.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20