• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Başın Öne Eğilmesin isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 6 Aralık 2010 / 16:28 |

  Bu haftaki maç için söylenecek tek söz bu yazının başlığıdır. Maçın ilk dakikasından son dakikasına kadar üstün bir oyun ve mücadele ortaya koyan takımımız maalesef golü bulamayınca tabiri caizse bedavadan yediği bir golle karşılaşmadan mağlubiyetle ayrıldı. Neredeyse ilk yarı boyunca bariz şekilde gol sıkıntısı çeken takımımızın verilecek arada bu eksiğini giderecek hamleleri yapmasını beklemekten başka bir çaremiz yok şu anda.

  Takımımız dünelinden geleni fazlasıyla yapmasına rağmen mağlubiyetle dönünce ister istemez moral bozukluğu yaşandı herkeste. Fakat takımımızın mücadelesi ve üstün oyunu bu üzüntümüzü bir nebzede olsun azaltıyor ve geleceğe ümitle bakmamızı sağlıyor.

  Yazımızın son bölümünde maçı bu sahaya alan federasyonada iki çift laf etmek istiyoruz. Deplasman tribününün sahaya bu kadar uzak olduğu bir saha daha olduğunu sanmıyoruz. Tribün ile sahayı çevreleyen tel örgüler arası en azından 7 metre, tel örgüler ile saha arasıda en azından 5 metre vardı. Yani saha ile deplasman tribünü arası 12 metreden az değildi. Federasyon sanıyoruzki bu sahadaki deplasman tribününün çıkış kapısının dibine yapılmasını normal karşılıyor. Bu sebeple kendilerine alkışlarımızı !! gönderiyoruz.

  Bir sözümüzde Nazilli Bld.sporlu taraftarlara. Tribün bazında almaları gereken daha çok yolları var bu bir gerçek. Bunun en büyük örneği bizim en az 3-4 katımız olmalarına ve kapalı tribünde bulunmalarına rağmen, yapmış oldukları çocukça tezahuratlarla bizleri bastırdıklarını sanmaları baya bi gülmemize sebep oldu.  Sahaya metrelerce uzakta olmamıza, kontra tezahuratlarda sus pus olmalarına, ve tribün dersi almalarına rağmen paşa sustu bizi dinliyor tezahuratı yapmaları çok komik geldi. Unutmayın çocuklar sayı ve kapalı tribün avantajı olan bir taraftar bu şekilde bağırırsa madara olur. Biraz daha uğraşın, başaracaksınız 🙂

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20