• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bahadır Vatansever’den açıklama isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Mart 2011 / 11:07 |

  Merhaba arkadaşlar,

  Bakın herkes bazı şeylerin farkına varsın. Biz Bayrampaşa’nın başarısı için beraberiz ve bizim tek amacımız tribünümüzü doğru yönetmek, kardeşlerimizi doğru yönlendirebilmek. Her zaman tatlı yiyemeyeceğimiz gibi düşünmek zorundayız. Benim, benim can kardeşlerimin, tribün liderlerimizin ve gerçek abilerimizin yolu  belli. Sadece Bayrampaşa. Bu yolda bizim gibi düşünen herkes başımızın tacıdır. Biz bu yolu şeref ve namus yaptık. Kimse bu yolumuzu tıkayamaz.

  Hele hele çok önem verdiğim bir konu ise kardeşlerimizin her zaman biraz anlayışlı olmasıdır. Çünkü biz abileri olarak sadece tribünlerde değil dışardada mücadelemizi veriyoruz. Ben şahsen bizimle bağıran, bizimle gülen, bizimle ağlayan ve sesini sonuna kadar harcayan kardeşlerimle ve arkadaşlarımla birlikte olmak istiyorum. Tribünde çıkan ufak tefek kavgalarda kimsenin yerini kaybetmemesini, küsmemesini isteyen bir topluluk olmasını isteyen biriyim. Kimse kardeşine tokat atmaktan haz almaz, kimse yol arkadaşını kırmak ve üzmek istemez ama kardeşlerinde abileri kadar mücadele etmesi gerekir. Yanlışsa buna yanlış deyin.

  Biz çok acılar çektik buralara gelirken, emeği geçen insanları  unutmayalım. Tribünlermizde küfür kesinlikle olmayacak , biliyorum herkesin bir dayanma sınırı var fakat şampiyonluğu kovaladığımız bu günlerde alacağımız cezalar bu yola döşenen bir mayın olacaktır bu saatten sonra. Rakiplerimizi küfür etmeden sesimizle baskı altına almalıyız. Hatalarımız yokmu, elbette hepimiz insanız ve hatalarımızın olması normal. Ama hatalarımızdan ders alarak bunları en aza çekmeliyiz. Üstüne hata yapmamalıyız.  Tribünde bağırmaktan , tezahurat yapmaktan sesi kısılan herkesten Allah (c.c. ) razı olsun. Ama inanın tribünde bağırmayan taraftar, kendi parçalayan hiç susmayan yanındaki diğer taraftara ihanet etmiş sayılır. Bir mücadele varsa bu mücadelede herkesin bir uçtan tutması yükü hafifletir.

  Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum ki biz küfür ederek , sahaya yabancı maddeler atarak başarı elde edemeyiz. Sahamız kapanır, ceza alırız ve pişman oluruz. Geçen seneyi hatırlayın haftalarca tribün yerine parktan destek vermek zorunda kaldık. Herkes çoluğunun çocuğunun rızkını verip, onlarla zaman geçirmek yerine tribünlere koşarak bir yerlere varmanın başarıya ulaşmanın peşinde. Kimse bizleri hafife alamaz kimse merak etmesin. Unutmayınki heryerde , her ortamda , her deplasmanda sayılıyorsunuz seviliyorsunuz. Buda bizlerle birlikte gerçekten yüreğini ortaya koyan kardeşlerimin ve arkadaşlarımın mücadelesinden ve bizlere özel ilgi göstren çok değerli abilerimizden kaynaklanıyor. Şimdi hepimiz için kenetlenme zamanıdır. Herkes Allah’a emanet olsun. Ben sevgimizin git gide büyüyeceğine inanıyorum. Buna inananların yeri taraftarlar derneğimizdir. Tek çatımız derneğimiz, herkes sahip çıksın ve saygı duysun. Kini,nefreti ve dedikoduyu bırakalım sahiplenme duygusuna bürünelim Bu saatten sonra küfür kesinlikle yok. Bizler zaten Deli ibi Sevmek ruhumuzda Var diyerek rakiplerimize ve bizi çekemeyenlere en büyük küfürü ediyoruz. En büyük küfür budur.

  Saygı ve sevgilerimle,

  Tribünlerde görüşmek üzere.

  Bahadır VATANSEVER

  Yorumlar

  1. Enes dedi ki:

   Abi özellikle küfür konusunda çok haklısın herkesin bi patlama noktası var ama bunlar takıma zarar veriyo cezalar olsun sahada psikoloji olsun Allah c.c nün izniyle 2. lige çıkacağız Allah bizlere daha çok ses kuvveti ve daha sağlıklı ses telleri versin bu takımı hiçbir zaman yalnız bırakmayalım

  2. aytunc dedi ki:

   abi çok doğru söylüyorsun sonuna kadar haklısın inşanlah bundan sonra herkez destek verecektir yolumuz belli hedefimizde bu sene 2. lig istiyoruz ve hak ediyoruz

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20