• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Bahadır Vatansever : Bayrampaşa İçin isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 7 Aralık 2010 / 19:40 |

  Arkadaşlar bir süredir rahatsız olduğum ve bazen dışa vurduğum ve kızdığım bazı olayları sizlerle paylaşmak istiyorum.

  Bizler yani Bayrampaşa taraftarları olarak sevdamızı sadece kendi evimizde, buralarda haykırmıyoruz aksine Türkiye’nin heryerinde bu sevdamızı haykırıyoruz ve haykırmayada devam edeceğiz.Fakat kendi evimizde oynadığımız maçlarda veya maç sonralarında sahaya bozuk para, su şişesi.. vb. gibi yabancı maddeler atanlar bu sevgimizde ve sevdamızda gözü olanlardır. Sahaya atılan maddeler sebebiyle kulübümüz para cezaları ödemekte ve tekrarları halinde seyircisiz oynamaya kadar gidecek cezalar kapımıza gelmektedir. Buda bizlere yani taraftarlara zarar getirecek davranışlardır. O yüzden herkesin bize olmasa bile verilen emeğe ve mücadeleye saygılı olması gerekmektedir.

  Taraftarlarımız dernek olarak bizlerin gösterdiği emeğe ve mücadeleye saygılı olsunlar veya davamıza ortak olup kendileriyle gurur duysunlar. Yediden yetmişe birlik olup takımımızı ve tribünlerimizi daha ileri taşımak varken araya sokulan fitneden fesattan fırsat bulupta bu büyük enerjiyi birleştirmekten aciz olan bizleriz. Fakat ben bu biz kelimesini bizlerden uzak tutuyorum. Çünkü biz sevgimizi herkesle paylaşmak istedik.  Ve bizimle olan herkes huzurlu ve mutludur. Ama tekrar söylüyorum Bayrampaşa sevgisi herşeyden üsttedir. İnanın tribün liderlerimiz ve bizimle birlikte olan arkadaşlarımız ile kardeşlerimizin gecesi, gündüzü, rüyası, kabusu.. kısaca herşeyi Bayrampaşaspor oldu. Her hafta yeni bir heyecanla başbaşa kalıyorlar. Bizlerin bu enerjisi takımada yansıyor. O yüzden kimse ama hiç kimse haddini aşacak davranışlar içine girmesin ve mümkün olduğu kadar kendisini ve etrafındakileri kontrol etsin.

  Ben şahsım adına ve derneğimiz adına küfürsüz ve daha görsel bir tribün istiyorum. Unutmayın ki başarının sırrı disiplinli ve kararlı olmaktır. Biz kararlıyız ve bu yolda bizlerle yürümek isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Fakat bizlerle birlikte olmak istemeyenlerde bu yolda mücadele eden herkese saygılı olsun.  Kimse kimseyi tabiki sevmek zorunda değil ama bişeyler yapmak adına çabalayan, mücadele edenlere saygı göstermek zorunda. Destek olunmuyorsa,  köstek olunmasın bu bile yeter.

  Herkes Allah’a emanet olsun. Tribünlerde görüşmek üzere.

  Saygılarımla,

  BAHADIR VATANSEVER

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20