• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  AYIPTIR isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2015 / 22:42 |

  kose1

  Bu takımı kaç yıldan beri takip ettiğimi bilmiyorum ama hiç abartmadan şu ana kadar bu kadar kötü, çaresiz, ne yaptığını bilmeyen bir takım izlemedim. Amatörde oynarken bile hiç bu kadar kötü bir oyun oynadığımızı hatırlamıyorum. Fethiyespor resmen bizi sahadan sildi ve biz sadece izledik. Ve bu takım öyle ahım şahım bir takımda değil. Kadro kalitesi olarak belki biz daha iyiyizdir ama adamlar mücadele etti. Tribünler iyi olur büyük bir baskı kurarlar oda yok. Tiyatro seyreder gibi 90 dakika boyunca maç izleyen seyirci vardı.

  Kalede İlker olmasa herhalde büyük fark olacaktı. Adam büyük ihtimalle ” ya ben nereye geldim ” diyordur. Takımda İlker, Berat ve Feridun harici bir şeyler yapmaya çalışan yok. Berat’ın saha içerisindeki mücadelesinden utanır da insan biraz oynamaya çalışır. Adam yırtınıyor bizde bir şeyler yapmaya çalışalım der insan. Maç boyunca kaleye şutumuz yok. Tribünde ” aahh ” dediğimiz pozisyon yok, adamlar sağdan soldan geldi bizde Halim hoca gibi izledik. Halim Okta belki de şu anda ” ben nasıl bu ihaleyi üstüme aldım ” diyordur. Belki de buradan gitmeyi bizden çok o istiyordur. İnsan olarak gerçekten güzel bir insana benziyor tanımıyoruz kendisini ama hoca olarak gerçekten çok kötü bir hoca.

  Haftalardan beri ilk on bir başlayan Recep bu maçta Sinan’ın olmayışına rağmen yedek. Onun yerine Feridun santrafor başlıyor maça. Şimdi gel bu işi anla. Tam olması gereken maçta yok. Recep ile başlayıp Melik ve Feridun kenarlarda neden başlanmaz. Arkada Gökhan Öztürk. Hadi hazır değil, Raşit var orada. Muhittin – Yusuf ( kendisinden bir türlü yararlanamadığımızı düşünüyorum ) – Oğuz üçlüsü orta saha, defans hattı ile neden başlanmaz. Haftalardan beri dökülen Hasan’ı hala izlemek mi zorundayız. Hem ona hem takıma yazık. Oğuz’un çıkıp Serhat’ın oyuna girme amacı nedir ? Hadi onu geçtim Koray çıkıp neden Gökhan oyuna giriyor. Yemin ediyorum merak ediyorum hocanın özel zevkleri arasında sağ ve sol bek oyuncuları değiştirmek mi var acaba ? Haftalardan beri ne yaptığı belli olmayan Hasan neden oyunda kalıyor. Şunu da belirtelim. Devamlı Hasan Türk’ün yazıyoruz. Arkadaşı ne tanırım nede bilirim. Yani ona karşı özel bir antipatikliğimiz kesinlikle yok, neden olsun zaten. Sadece sahadaki oyuna göre yorum yapıyoruz. Anlaşırken sakatlansa bile sahada kalacak diye bir şey mi imzalandı nedir bunun oyunda kalmasını nedeni ? Geçen hafta Serhat sol açıkta ne yaptığını, orada oynayamayacağını gördük. Onu orada tekrardan denemenin ne gereği var. Bir hafta içinde oyuncuda farklı gelişmeler mi oldu da tekrardan onu orada denemek ihtiyacı duyduk ? Gökhan oynayabiliyorsa neden daha önce oyuna alınmaz. Öyle anlamsız, gereksiz oyuncu değişikleri oluyor ki maç içerisinde kimse nerede oynadığını anlamıyor. Sonra Hasan Türk’ten sol açığa bindirip orta yapılması bekleniyor. Kaç hafta geçti hala ne oynadığımızı bilmiyoruz. Her hafta hocanın hatalarını yazmakla bitiremiyoruz. Hafta için para sıkıntısı ile ilgili bir haber çıktı basında. 3 seneden beri böyle haberlere alışkın olduğumuz için doğal karşıladık. Futbolcu arkadaşlar bu konuda haklı olabilirler. İnsan emeğinin karşılığını almak ister ama bu mücadele etmeyeceklerin anlamına gelmiyor. Sahadaki kötü oyun buna bağlı ise o bambaşka bir boyut olur zaten. Geçen senelerde aylarca paralarını alamadılar oyuncular ama mücadele hep devam etti. Devamlı söylüyorum bu kadro fena bir kadro değil ama doğru hamleler, doğru yönlendirmeler olmadıktan sonra daha kötü günlerde görürüz. Artık nasıl bir önlem alınacak bilemiyorum ama ne olacaksa bir an önce olsun. Ayrıca sezon başı 1. lig, şampiyonluk falan diye yazanlar şimdi ortalarda yok. İnşallah takım toparlar çok daha güzel günler görürüz, ben mahcup olmaya da razıyım ama düzgün karakteri varsa insanların arkasında durur yazdıklarının.

  Geçen sene bu takım 8 hafta boyunca sadece bir tane gol attı. O zaman bile bu taraftar sesini çıkarmadı, çünkü saha da mücadele vardı, iyi kötü bir şeyler yapmaya çalışan adamlar vardı. Mağlubiyet, kötü oyun olacaktır ama mücadele etmeden olmaz. Bu taraftar sadece mücadele eden bir takım görmek istiyor. Yenilin, küme düşün ama mücadele edin. Bu şartlar altında ailesini, çoluğunu çocuğunu bırakıp, otobüs koridorunda yatıp, 1.800 km yol yapan insanlar bir şeylerin karşılığını görmek istiyor. 2 gün sonra askere gidecek çocuk maça gelip bu kadar hayal kırıklığı yaşıyorsa herkes kendisini bir sorgulamalı. Hafta sonu çocuğuyla, ailesiyle gezmek varken, cebinden para verip maça gelen insanlar bu kadar üzmenin kimsenin hakkı yok. İstenilen çok fazla bir şey değil. Bu kadar hoş görülü taraftarı zor bulurlar. Başka bir yerde bunlar yaşansa çok farklı şeyler olur. Herkesin sabrının sonu var. Artık o sabrın sonuna geldik. İnşallah bir an önce toparlanırlar. Önümüzde çok zorlu maçlar var. Böyle devam ederse herkesin Allah yardımcısı olsun.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20