• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Ayaklarımız Yere Basmalı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 3 Ekim 2011 / 10:24 |

  Bu haftaki yazımızda takımımız için pek bir şey yazmayacağız. Çünkü 90 dakika boyunca var gücümüzle takıma destek vermekten pek maçı izlediğimizi söyleyemeyiz. Fakat şunu söylemeliyiz ki camia olarak ayaklarımızın yere basması lazım. Unutulmasın ki dün oynadığımız rakip grubumuzun en zayıf rakiplerinden biriydi. Buna rağmen bir kaç net pozisyon yakalamaları bizi düşündürmesi lazım. Bunların bir veya birkaçını gole çevirmeleri bizi oldukça zor duruma düşürebilirdi. Bu sebeple camia olarak sevinelim ama fazla yükseklerde dolaşmayalım. Yoksa geçen seneki üzüntüleri tekrar yaşayabiliriz. Bunuda hiç birimiz istemeyiz.

  Son 3 maçımızı kazandık. İlk haftalarda hep üst sıraları zorlayacak takımlarla oynadıktan sonra arka arkaya alınan bu 3 galibiyet bizi sıralamada 3.sıraya kadar taşıdı. Önemli olan bundan sonraki maçlarda bu istikrarı devam ettirmek ve ilk önce yerimizi sağlamlaştırıp daha sonra liderliği kovalamak. İnşallah teknik heyetimizde bunu göz önünde bulunduruyordur.

  Dün için söylenecek aslında çok şey varda bir kez daha görüldüki bu taraftar herşeyin en iyisine layık. Son güne kadar belirtilen otobüs sayısının son gün maalesef elde olmayan sebeplerle azalmasına rağmen yinede 350-400 kişinin maça gelebilmek için uğraş vermesi bu büyüklüğü bir kez daha gösterdi. 250 kişinin sığabileceği 5 adet otobüse 350-400 kişinin sığması, herkesin tabiri caizse üst üste maça gitmesi görülmeye değerdi. Sonuçta ağırlığa dayanamayan 1 otobüsün yolda lastiğinin patlaması bu insanların nasıl bir riske girdiğinin en büyük kanıtıydı. Yaşanan bu olumsuzlukla sebebiyle tahmin ettiğimizden daha geç bir saatte stada varabildik. Gebze stadı oldukça büyük ve güzel bir stad. Bu sebeple maçın başlarında tribün olarak koordine olmakta zorlandığımızı söyleyebiliriz. Buna rağmen kısa sürede kendimizi toparladık. Devre arasında yapılan düzenlemelerden sonra 2.yarıda tribün anlamında oldukça başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle maçın son 15 dakikasında tek bir besteyle fakat görselliği ön plana çıkartarak yapılan tezahuratlar görülmeye değerdi. Maalesef ki bu anların videosu yok. Çekim yapılan telefon arıza yapınca bu güzel anlar ölümsüzleştirilemedi. Bundan sonraki maçlarda tribünlerimizin dahada iyiye gideceğine inanıyoruz ve dün tribünelrde yer alan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. erdoğan dedi ki:

   bayrampaşamızla gurur duyuyoruz

  2. CAFER ADALI dedi ki:

   BAYRAMPAŞA SPOR KLÜBÜNE TAHSİS EDİLEN YERİN İSMİ ARDA TURAN TESİSLERİ OLMAMALIYDI… ARDA YI ONURA ETMEK İÇİN ORANIN İSMİ BAYRAMPAŞASPOR KLÜBÜ ARDA TURAN TESİSLERİ OLARAK YAZILMALIYDI……. YANİ BAYRAMPAŞA ARDA TURAN İSMİ YANLIŞ VEDE EKSİK

  3. bahattin bollu dedi ki:

   yeni tesisler konusunda bir çok soru işareti gündem de özgür kardeş bürge zamanında bayrampaşa spor klübüne tahsis edilen bu klüp binası şimdi aldığımız duyumlar çerçevesinde belediyenin ticaret hanesine dönüşeceği vede tüm kontol ün onda olacağı konuşuluyor. yani bizim klübümüz tam anlamıyla orada misafir poziisyonunda olacağı konuşulmakda bilgilerinize arz ederim

  4. metin mehter dedi ki:

   alakana teşekkür edrim

  5. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Geçtiğimiz hafta içerisinde hocamızla bir röpotaj gerçekleştirdik ve bu konuyu kendisine sorduk. Sitemizde üyelerimiz tarafından yapılan yorumların örneklerini kendisine gösterdik ve bilgi istedik. Kendisi bize futbolcular arasında bir sorun olmadığını söyledi. Röportajı siteye ekleyemedik çünkü videoda bir sorun çıktı. Fakat video olarak olmasa dahi yazı olarak bu röportajı siteye ekleyeceğiz. Gebze maçı öncesinde bu röportajı eklemek isterdik fakat video olarak eklemeye çalıştığımız için sarkma oldu. Fakat bu hafta sonuna kadar yazı olarak ekleyeceğiz.

  6. metin mehter dedi ki:

   güzel kardeşim para konusunda sana hak veriyorum . doğru ama gelgelelim futbolcu konularına 7-8 oyuncu sakat veya sakat bahanesi yapıp idmana çıkmıyormuş arkadaşlık bağları bitmiş kavga gürültü çekemezlik herşey mevcutmuş bu yazıyı istemeyerek de yazsam içim yanıyor 3 .lig de böyle bir seyirciye sahip başka bir takım yok para konusunda biraz sıkıntı olsada kimsenin parası burada kalmayacağını sende iyi biliyorsun biz nasıl şampiyon olacağız nasıl birlik beraberliktir bu anlamıyorum sorun hoca da mı yönetim de yoksa ahlkak dan yoksun bazı topçularda mı saygı ve sevgilerimi sunuyorum umarım en kısa zamanda bu sorunlar düzelir tabiii bu problemler mevcut sa

  7. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ metin mehter

   Para konusundaki fikrinize katılmıyorum açıkçası. Bildiğimiz kadarıyla başkanımız Şafak Aydın Silin dışında ne yönetim kurulundan nede semtimizdeki varlıklı insanlardan kulübe herhangi bir katkı bulunmuyor. Başkanımızda gerek yapmış olduğumuz röportajda gerekse başka zamanlarda bunu dile getiriyor. Umuyoruzki düzelir ve bu camia hak ettiği yerlere gelir.

  8. metin mehter dedi ki:

   maçı gayet iyi niyetle analiz etmişsin sende biliyorsun ki her geçen gün takım geri sayıyor. rezil demek istemiyorum ama çok kötü oynuyoruz bu böyle gitmez çekirge misali taraftar sa taraftar para ise para gellgelelim oyun sıfır aslında çok görmemek lazım oyuncu kalitesi belli bu kalite bizi sezon sonuna kadar getirceğini düşünmüyorum umarım yanılırım herneyse yazınızdan vede iyi niyetinizden dolayı sizi tebrik ederim yazar arkadaş. nice mutlu yarınlara

  9. Hakan dedi ki:

   Geçen seneki Ankara deplasmanındada otobüs arızalanmıştı.Deplasmanın zevki yolda giderken besteleri söylemektir.Bir bestemizde bişeyler var ikidir arıza yapıyoruz 🙂 Taraftarımız gerçekten herşeyin en iyisine layık.Şahsen ben kücükköylü kardeşlerimizle ayakta gittim geldim ve hayatımın en güzel gününü yaşadım.Taraftara ve bizi peşinden sürüklenmemizi sağlayan takımımıza sonsuz teşekkürler.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20