• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Atila Aydıner’e açık mektup isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 29 Şubat 2016 / 18:18 |

  aydiner

  PARAMPARÇAYIZ !!

  Haftalardır galip gelemeyen, galip gelmeyi bırakın gol bile atamayan bir takım düşünün. Sezon başında Beşiktaş gibi büyük bir kulüple yapılan anlaşma sonucunda ne kadar işe yaramaz futbolcu varsa hepsinin doldurulduğu bir takım. Dilimiz varmıyor ve yakıştıramıyoruz ama başkan ünvanı taşıyan kişi dışında hiç bir yöneticinin olmadığı bir kulüp. Ve bu ünvanı taşıyan kişi başkanlığa gelene kadar bulunduğu liglerin tozunu attıran, taraflı tarafsız tüm spor camiasının saygısını kazanmış bir takım.

  Başkanlığa geldiği günden bu yana kulüp içinde veya dışında çevirdiği entrikalarla, söylediği yalanlarla, marketlere bile ödemediği borçlarla herkesin nefretini kazanan ve bu gibi sebeplerle güzide kulübümüze duyulan saygıyı yerle bir eden bir başkan. Özellikle bu sezon geçirmekte olduğumuz berbat sezona rağmen oturduğu koltuktan başka saygı görmeyen bir insanın bu koltuğa yapışmasını ibretle izliyoruz. Yaşanan bunca başarısızlığa ve belkide şu anda bağıra bağıra ensemize kadar gelen küme düşme tehlikesine rağmen, kulüpte kendisinden başka kişi kalmamasına rağmen sorumluluğu almayan ve pişkinlikte sınır tanımayan bir başkan görüyoruz.

  Taraftarla sorun yaşayan ve taraftarları rantçı ilan eden, yöneticileriyle sorun yaşayan ve kulüpten kopmalarına sebep olan, futbolcularla sorun yaşayan ve başarılarıyla kulüp tarihine geçen bu futbolcuları takımdan gönderen, kendi transfer ettiği futbolcularla sorun yaşayan ve sözleşmeleri bitmeden türlü entrikalarla kulüpten gönderen, çevre esnafla sorun yaşayan ve futbolcuların kahvaltılarının paralarını bile ödemeyen, futbolcuların para almadığı için kampa gitmemesini, antremana çıkmamasını örtbas eden ve ettiren…vs.vs.vs. bir insan. Ve bunca yanlışa rağmen bu insanın son kongrede tekrar başkanlık koltuğuna oturmasıyla tamamen çöken bir kulüp.

  Bu işin çözümü belli, çözecek olan kişide belli.. Bayrampaşa Belediye Başkanı sayın Atila Aydıner.

  Sayın başkanım,

  Yıllardır bu ilçenin ismini taşıyan takımımıza verdiğiniz destekleri biliyoruz bunun için öncelikle teşekkürü bir borç biliriz. Fakat 2009-2010 yılından beri bulunduğu liglerde parası olmasa bile şanı ve şerefiyle mücadele eden bir kulüptü Bayrampaşaspor.

  Taki sizinde desteğiniz ve onayınızla kulüp başkanlığına gelen ve halen daha devam ettiren İsmail Hocaoğlu’nun başkanlık süresince uyguladığı ve kısaca yukarıda özet geçtiğimiz davranışlar sebebiyle bütün bu saygınlık yerle bir olana kadar. Olmuyor sayın başkanım, İsmail Hocaoğlu’nun başkanlığında güzide kulübümüzün geldiği nokta ortada. Ve maalesef bu duruma engel olunmazsa gelinecek noktada ortada. Onca yıldır şanı ve şerefiyle mücadele eden, herkesin takdirini kazanmış kulübümüz artık paramparça. İnsanlar küsmüş köşesine çekilmiş, spor camiası tarafından parmakla gösterilirken şimdi yüzüne bile bakılmıyor. Bayrampaşaspor adının geçtiği heryerde bir tane sandalyesi mutlaka varken şimdi tabiri caizse boştaki sandalyesi bile kaldırılan bir kulüp haline geldik.

  400.000 nüfuslu bir ilçeyi yönetmek elbette kolay değil, bunca işin arasında kulüple şahsen ilgilenmenizi beklemiyoruz. Takımımızla ilgilemesi için mutlaka görevlendirdiğiniz kişiler var ama bu koca ilçenin adını taşıyan takımımız artık sizin şahsi olarak ilgilenmenizi gerektirecek bir durumda. Bu şekilde devam ederse maalesef yıllardır başarıyla oynadığı 2.ligden 3.lige düşecek bir takım var karşımızda. Ve bu takımın bu halde olmasınında sebebi artık erkes tarafından biliniyor. Kulüp başkanı İsmail Hocaoğlu.

  Bu durumla şahsi olarak bir an önce ilgilenmez iseniz üzülürek söylüyoruz ki iş işten geçmiş olacak. Bayrampaşaspor ismi artık şanı ile, şerefi ile veya başarılarıyla değil, son iki yıldır yaşadıklarıyla herkesin hafızasına kazınacak. Ve bu duruma artık neşter vurmaz iseniz küme düşmeyle açılacak bu yol daha altlara inmeyle devam edecek ve kulübümüz diğer bütün efsane olmuş kulüpler gibi tarihin tozlu sayfalarında yer alacak.

  Bizlere daha önce yüzyüze görüşmelerimizde defalarca söylediğinizi artık uygulamanızı ve kulübümüzü bu çıkmazdan çekip çıkarmanızı bekliyoruz. Unutmayın ki ÇARE ve ÇÖZÜM SİZSİNİZ !!

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20