• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Artık mazeret yok isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 2 Şubat 2014 / 21:35 |

  Geçen haftaki Kızılcahamam maçıyla biraz umutlanmıştık aslında ama bu maç bize ‘’ oturun oturduğunuz yerde, ligde kalın yeter ‘’ mesajını açık ve net olarak verdi. Biz bu maçta sadece 3 puan kaybetmedik. Bu maçı kaybetmesi durumunda büyük moral çöküntüsü yaşayacak, küme düşme korkusunu en çok yaşayan takımlardan bir tanesine inanılmaz bir moral verdik. Maç sonu adamlar bile şu durumda galip geldiklerine inanamadı. Sadece dirençli ve kuvvetli bir takım olma dışında hiçbir özelliği olmayan bir takımdı Pazarspor. Biraz üstüne gidilmesi durumunda dağılması muhtemeldi ama üstüne gitmeyi bırakın yanından bile geçemedik. Ben açıkçası ikinci yarıda kötü oynamamıza rağmen rüzgarı arkasına almış, 10 kişi kalmış bir takımı bir şekilde geçeceğimizi düşünüyordum ama büyük hayal kırıklığı oldu. Ahh diyeceğimiz bir korner pozisyonu dışında pozisyonumuz yok, aynısı rakip içinde geçerli. Sadece 3 kişi ile geldikleri kornerden gol bularak galip geldiler. Geçen haftada yediğimiz goller duran toptan. Bu haftada aynı saçma sapan golleri yedik. Duran toplarda sene başından beri felaketiz.

  Geçen haftada bu haftada Gökhanın sol açıkta oynamasına bir anlam veremedim. Tufan tek forvet olarak Kızılcahamam maçında gayet iyi, bu maçta vasat idi. Onu orada oynamasına bir şey demiyorum ama Gökhanın sol çizgide oynamasına anlam veremiyorum. Caner ‘i ben bir maç başlarken gördüm birde 37. dakikada tribünlerin önüne geldiği zaman fark ettim. O dakikaya kadar maçtamıydı inanın bilmiyorum. Bir ara acaba soyunma odasına bir şeyler içmeyemi gitti diye düşündüm. Son derece etkisizdi. Bundan sonra Okanla başlamak daha doğru gibi. Biraz fazla topu sevsede en azından adam eksiltme yeteneği var, faul alıyor fayda sağlıyor. Hüseyin ne zaman düzelecek merak ediyorum. Onu çok tutan birisi olarak görüyorum ki o sakatlanmadan önceki Hüseyinden eser yok. Hayrullah bu takımın bence en önemli oyuncusu. Bu ligde her takımda oynayacak kapasite ve yetenekte bir oyuncu. Kızılcahamam maçında da takımın en iyisiydi hatta bu maçta da takımın ayakta kalan tek oyuncusuydu diyebilirim ama o maç sonunda gördüğü kartın hiçbir mazereti ve açıklaması yok. Maç bitmiş, sarı kartın var hakeme itiraza gidiyorsun. Takımın en önemli oyuncusunun bu kadar basit ve amatörce kart görme lüksü yok.

  Herkes bu takıma golcü gerektiğini düşünüyor ama ben forvet arkası, tabiri caizse 10 numara eksiği olduğunu düşünüyorum. Oyun kurucu, gol pası verecek oyuncu eksikliği o kadar göze çarpıyor ki mecbur olarak duran toplardan gol atma seçeneği dışında yapacağımız bir şey kalmıyor, oda biraz şans işi. Kısaca çok çok önemli bir karşılaşmadan mağlup ayrıldık ve alt sıralardan kopma adına büyük fırsat tepip kendimizi riske attık. Bandırmaspor ve Tepecikspor gibi bu ligin iyi takımlarıyla arka arkaya oynayacağız. Oradan nasıl sonuçlar alacağız hiç bilmiyorum ama bu sene bize rahat yok gibi gözüküyor. Sene başından beri futbolcular zor koşullarda olduklarını, paralarını alamadıklarını biliyoruz. Bu durumda futbolcuların haklı olduklarını ve arkalarında oldukları taraftarlar olarak defalarca ifade ettik ama artık mazeret yok. İçeride dışarıda takımını bu kadar destekleyen, yalnız bırakmayan başka bir taraftar topluluğu bulamazlar. Bir çok insan zamanından, parasından, ailesinden feragat ediyor maçlara geliyor ve bunun karşılığını bekliyor. Bu taraftar kesinlikle daha fazlasını hak ediyor ve bekliyor. Bu insanları daha fazla üzmeden toparlanmalarını ve yüzümüzü güldürmelerini bekliyoruz. Hayırlısı neyse o olsun.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20