• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Eylül 2011 / 16:50 |

  BAYRAMPAŞALILAR olarak bizlerin bundan böyle hiç bir takım veya taraftarları ile herhangi bir derdi veya husumeti yoktur. Son çıkan sporda şiddet yasası herkesin bildiği üzere son derece sert yaptırımlar ve cezalar getirmektedir. Meydana gelebilecek en ufak olaylarda veya ceza gerektiren davranışlarda bile bunlara karışanlar en ağır cezalarla karşı karşıya kalacaklardır.

  Bizler BAYRAMPAŞALILAR olarak hiç bir taraftarımızın ve kardeşimizin bu cezalarla karşılaşmalarını ve kanuni sicillerinin bozulmasını istemiyoruz. En önemlisi bu olaylar sebebiyle hiç kimsenin ve taraftarlarımızın canının yanmasını istemiyoruz. Bizler taraftar olarak sadece ve sadece takımımıza içerde ve dışarda vereceğimiz destek ile anılmak ve takımımıza maksimum güç sağlamak istiyoruz.

  Bu sebeple bu saatten itibaren daha önce aramızda sıkıntı olan veya olmayan hiç bir takım ve taraftarları ile NEFSİ MÜDAFA HAKKIMIZ saklı kalmak kaydı ile herhangi bir derdimiz veya husumetimiz YOKTUR. Bu saatten sonra bize düşmanlık yapmayan hiç bir takıma veya taraftara düşmanlığımız YOKTUR. Hiçbirimizin yanacak canların bu dünyada veya öbür dünyada hesabını verebilme gibi bir lüksüde YOKTUR.

  Bu açıklama yapıldıktan sonra meydana gelmesi muhtemel olayların BAYRAMPAŞALILAR taraftar gurub ile herhangi bir ilgisi yoktur ve olmayacaktır.

  Tüm taraftarlarımıza , dosta ve düşmana , kısaca HERKESE ÖNEMLE DUYURULUR..!!!

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ ss

   Biz sadece alınacak bireysel cezalar sebebiyle değil sizin zihniyetinizdeki taraftarlar yüzünden olası bir saha kapama veya deplasmana gidememe sebebiyle takımı yanlız bırakmama adına böyle bir karar aldık. Sizin düşünceniz sizi bağlar , düşmanlığınız yada dostluğunuzda sizi bağlar.

  2. ss dedi ki:

   Hiçbir Takımla Sorunu Olmayan Bir Takımın Taraftarı Olmaz Bunu Herkes Böyle Bilir Çok Saçma Bi Karar Ve Yasa Suana Kadar Sadece Samsunlulara Patladı 80 Kişi 1 Yıl Men Cezası Yedi Gerisi Fasa Fiso

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ fatih

   Kimse kimseyle dost kardeş olacağız diye birşey söylemedi !!

  4. Burak dedi ki:

   VALLA BAYRAMPAŞANIN MAÇLARININ OLDUĞU GÜNLERDE YANİ HAFTA SONUNDA KİMSYEE SÖZ VERMİYORUM HER MAÇA DA GELİYORUM İKİ SENEDİR BİR FİİL.HASTADA OLDUM GELDİM YANİ .SEMT AŞKINI AŞILAMAK LAZIM KENDİMİZE.BAYRAMPAŞA GİBİ BİR SEMTİMİZ VAR GURUR DUYALIM.

  5. fatih dedi ki:

   o zaman gelsinde lüleburqaz ayakta alkışlıyzlım çiçeklerle karşılayalım !!

  6. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Kendi evimizde şu ana kadar 2 maç oynadık. Biri çoğu kişinin tatilde olduğu bir dönem diğeride hafta içi.. Herşeyi taraftarlar derneğinden bekleyeceğimize birazda taraftarlar olarak bizler taşın altına elimizi soksak. Hiçbir şey yapamıyorsak bile çevremizdeki insanlara semt sevdasını aşılamaya çalışsak , tutup kolundan maça getirsek.. Şahıs olarak bende bişeyler yaptım veya yapmaya çalışıyorum desek.. Daha hoş olmaz mı ?

  7. Osman dedi ki:

   Taraftarlar derneği güzel bi karar almış eyvalla.Demekki artık kendi içimize dönme vakti geldi.Önümüzde önemli bi maç var haftasonu. Şu tribünleri bi dolduralım artık. Bi hareket gelsin.Dernek bi organizasyon yapsın millete duyursunda milleti
   n haberi olsun. tribünde eski maçlardan eser yok. daha doğrusu milletin maçlardan haberi yok. lütfen herkes üstüne düşeni yapsın. birlik böle olur başarı böle gelir. koca bayrampaşa bu stadı dolduramayacak mı? önümüzde 6 gün var. görelim taraftarlar derneğini..

  8. feast pashali dedi ki:

   BİZ KENDİ TAKIMIZA BAKARSAK DAHA İYİ YAPMIŞ OLURUZ SPORU DAİMA İYİ VE GÜZEL ŞEYLER İÇİN KULLANALIM GELEN TAKIMLARI ÇİÇEKLERLE LOKUMLA KARŞILAYALIM BAKALIM Bİ ZARARIMIZ OLUCAKMI KESİNLİKLE OLMAZ ÇÜNKÜ İYİLİK YAP İYİLİK BUL DENMİŞ ONLARDA BİZ GİTTİKMİ AYNISINI YAPMAYA ÇALIŞIR VE BÖYLECE SPOR HERKESİ BİRBİRİNE KARDEŞ YAPAR BÜYÜK BAYRAMPAŞAMIZA ÖNÜNDEKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLİYORUM FEAST PASHALİ TAMER

  9. TAMER ARSON dedi ki:

   ARKADAŞLAR NE GÜZEL DÜŞÜNMÜŞÜNÜZ HELAL OLSUN KENDİ TAKIMIMIZI DESTEKLEYELİM YETER SPOR ZATEN ŞİDDET DEMEK DEĞİLDİR KARDEŞLİK VE BARIŞ DEMEKTİR.BAYRAMPAŞAMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM.BÜTÜN ARKADŞLARA SELAM GÖNDERİYORUM.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20