• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  ALTINDA KALIRSINIZ ! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2012 / 12:08 |

  Bugüne kadar sustuysak efendi olduğumuzdan, verilen sözlere güven duyduğumuzdandır. Ama bizim bu suskunluğumuzu ve efendiliğimizi,  ensesine vur lokmasına al türünden algıladıysanız buda sizin aymazlığınızdır. Zannetmeyinki hiçbirşeyin farkında değiliz, zannetmeyinki herşeyi kabulleneceğiz.

  Geçen sezon şampiyon olduğumuzda herşeyin daha iyiye ve güzele gideceğini beklerken kötüye doğru ilerlemekte olduğumuz aşikar. Sezon başlamadan önce stadımızın yıkım kararına ne kadar üzüldüysek o kadarda sabır gösterdik. Yetkili mercilerle görüşmelerimizde ve içimizdeki burukluğumuzu aktardığımızda şüphelerimizin ve duyumlarımızın gerçeği yansıtmadığı, herşeyin en iyisi için mücadele edildiği ve olası bir depremde canların yanmaması için bu kararın önüne geçilemediğini bizlere aktardınız. Stadın illa yıkılması gerekmediğini, güçlendirme çalışmaları yapılabileceğini, hiç olmadı tribünlerin parça parça yıkılabileceğini ve bu işlemin o kadarda uzun sürmeyeceğini bilmemize rağmen verdiğiniz sözlere, gösterdiğinizi söylediğiniz çabalara saygı gösterdik. Ama bu karar ilk açıklandığında alınan dyumlar , gelen pis kokular artık iyice ayyuka çıktı sayın ilgililer.

  Nasıl mı ?

  Daha çok olmadı ilk maçtan 1 gün önce tekrar sorduğumuzda bizlere verilen cevap stadın yerine mutlaka stad yapılacağı başka bir yolunun olmadığıydı. Ama kazın ayağının öyle olmadığını öğreniyoruz nedense. Hatta ilçemizdeki bazı kişi ve kişilerin stad arazisi için başka planları uygulamaya soktuğunu bile duyuyoruz. Stad arazisine bir mobilya sitesi kurulacağını duyuyoruz.. Stad arazisinin kentsel dönüşüm projesinde değerlendirileceğini duyuyoruz.. Bunlara inanmak istemiyoruz.. Verdiğiniz sözlerin doğru olduğunu görmek istiyoruz.. Emin olun semtimizde yaşayan halk ve BAYRAMPAŞALILAR efendi olmasını bildiği kadar en şiddetli tepkiyi vermeyide bilir. Baştada dedik bugüne kadar tepkilerimizi büyütmediysek bu efendiliğimizdendir. Ama şunuda unutmayın BAYRAMPAŞALILAR efendi olduğu kadar yeri geldiğinde çokta SERTTİR.

  Bu sertliği tehdit olarak algılamasın bazı zatı muhteremler. Ama şunuda bilsin. Ne www.bayrampasalilar.com , ne Bayrampaşaspor taraftarları , nede Bayrampaşa halkı hiç bir şeye boyun eğmez, tehditlere kulak asmaz. Desteğini nasıl sonuna kadar veriyorsa , kendisine yapılması planlanan komplolara ve dayatmalarada karşı durmasını bilir. Hele ki BAYRAMPAŞALILAR’ı küçümseme cüretinde bulunan veya bulunacak olan bazı aklı evveller bilsin ki. Sizi bir yere getiren BAYRAMPAŞALILAR sizi yerin dibine sokmasınıda bilir.

  Demokratik bir ülkede yaşıyoruz bildiğiniz üzere, küçümsediğiniz ve hor gördüğünüz BAYRAMPAŞALILAR emin olunki demokratik hakkını kullanmasını bilir. Bugün elinizde olduğunu düşündüğünüz ve kullanmakta cüret gösterdiğiniz güç, bakarsınız  önümüzdeki sene elinizde olmayabilir. Bunuda aklınızın bir köşesine yazın..

  UNUTMAYIN ; YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR !!! Sonra neydim ne oldum dersiniz !!!

  bayrampasalilar.com , BAYRAMPAŞALILAR , Bayrampaşa HALKI..

  Yorumlar

  1. Berk dedi ki:

   O stadı yok etmeye çalışan yok olur bayrampaşa uyuma stadına sahip çık!

  2. Cenk dedi ki:

   yıkım ekiplerini görürüz stadın önündee

  3. sigara dedi ki:

   atilla başkan.. ağılığını koy.. biz affetmeyiz.

  4. furkan dedi ki:

   kendi adamınızı niye kulübe başkan yaptınız belli oldu yazıklar olsun

  5. furkan dedi ki:

   yazıklar olsun milleti koyunmu sandınız sandıkta görüşürüz

  6. Paşalı dedi ki:

   Yazı güzel eyvallah ama eksik.Ben hiçbirşey bilmeyen birisi olarka bu yazıyı okuduğumda stad yapılmayacağını anlıyorum.Ama takip eden birisi olarak ta hiçkimsenin ağzından bunu duymadım.Bu yazıyı yazabilmek için sizin birinin ağzından bunu duymanız lazım duyduğunuz kişileri yazamayacaksanız böyle net yazılar yazmanız siyasi amaçlarınız olduğunu hissettirirki ben şuan onu hissettim? Bu yazının muhatabı kim ve burayı kentsel dönşüme dönüştürmek isteyen kim bunu isim vererek yazın bizde bilelim.

  7. ZoZo dedi ki:

   O stat ya olacak ya olacak başka yolu yoq geriisini sandıkta görüşürüz

  8. ZoZo dedi ki:

   Bizim kalbimizi sökenin kalbini sökeriz BAYRAMPAŞALILAR

  9. Okan dedi ki:

   Helal olsun kim yazdıysa.Gerekli bir yazı yazmışsınız,ulaşması gereken yerlere umarım ulaşır.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20