• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Altay – Bayrampaşa : 4 – 0 isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2013 / 10:18 |

  Spor Toto 2. lig kırmızı grup 9.hafta mücadelesinde deplasman oynadığımız karşılaşmada Altay’a 4-0 mağlup olduk.

  Geçtiğimiz hafta aldığı galibiyetle bizlere umut veren takımımız Altay karşısında adeta yokları oynadı. Aslında maça güzel başlamıştık. Öyleki karşılaşmanın başlama düdüğü ile birlikte rakip kaleye sağlı sollu ataklarla inmeye çalışan takımımızın ilk 10 dakika sonunda adeta pili bitti. Bu dakikadan sonra rakibi karşısında varlık gösteremeyen ve pas yapmakta dahi sorlanan takımımız 26.dakikada yediği golle maçta 1-0 geriye düştü. İlk yarının bitimine 7 dakika kala kalesinde 2.golüde gören takımımız soyunma odasına 2-0 mağlup durumda gitti.

  Maçın ikinci yarısında toparlanmasını beklediğimiz takımımız beklentilerin aksine bu yarıda dahada kötü bir oyun sergilemeye başladı. Maçın kontrolünü tamamen rakibine bırakan ve organize olamayan takımımız ikinci yarı henüz başlamışken 48.dakikada 3-0 geriye düştü. Bu golden sonra oyunda iyice düşen ve adeta bitsede gitsek türü sahada dolşama başlayan takımımız 68.dakikada yapılan ortada Barış’ın kendi kalemize attığı golle 4-0 mağlup duruma düştü. Kalan dakikalarda Altay’ın geliştirdiği ataklarda tehlikeler yaşamasına rağmen kalesinde başka gol görmeyen takımımız karşılaşmadan 4-0 mağlup ayrılarak kötü gidişatın devam ettiğini gözler önüne serdi.

  Maçta takımımızı yönetim bazında temsil eden hiç kimsenin olmayışı camiamızın aslında ne kadar sahipsiz bırakıldığının en büyük göstergesiydi. Bir an önce her ne şekilde olursa olsun bir kan değişikliğinin şart olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek artık. Umuyoruzki gerekli merciler gerekeni yapar ve bu güzide camianın bu kötü durumdan bir an önce kurtulması sağlanır.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20