• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Adım Adım isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 26 Eylül 2011 / 10:24 |

  Bu hafta itibariyle grubumuzda 6.haftayı geride bıraktık. 6.hafta mücadelesinde kendi evimizde oynadığımız Ümraniyespor karşılaşması ile birlikte arka arkaya 2 hafta galip gelerek sıralamada üst sıralara tırmanışımızı devam ettirdik.

  Dün oynanan mücadele öncesi her ne kadar Ümraniyespor2u kolay geçeceğimiz düşüncesinde olan fazlaca insan olmasına rağmen rakibimizin o kadarda kolay lokma olmadığı maç sırasında belli oldu. Profesyonel liglere bu sene çıkmalarına ve deplasmanda oynamalarına rağmen sadece savunmayı değil hücümuda düşünmeleri bunun en büyük göstergesidir. Buna birde maçın hakeminin özellikle ikinci yarıdaki anlamsız kararlarıda eklenince az kalsın kendi evimizdeki ikinci puan kaybını yaşamamıza sebep olacaktı.

  Fakat iki defa üstünlüğünü koruyamamasına rağmen 3 defa öne geçmek için gösterilen mücadele bizleri memnun etti. Dünkü oyun gösterdiki bazı eksikliklerimiz halen daha mevcut. Bu eksiklikleri teknik heyetimizin en kısa zamanda tamamlaması ilerleyen haftalarda karşılaşacağımız daha güçlü rakipler sebebiyle önem arz ediyor. Umuyoruz ki teknik heyetimiz bu eksiklikler için tedbirini en kısa zamanda alır ve sonradan keşke diyeceğimiz puan kayıplarını yaşamayız.

  Şimdi önümüzde Gebzespor ile yapacağımız bir karşılaşma var. Gebzespor her ne kadar grubun zayıf takımlarından biri olarak gözüksede top yuvarlaktır sözünü aklımızdan çıkarmadan ve ciddiyetimizi bozmadan bu maça hazırlanmalı ve karşılaşmayı aynı ciddiyetle oynamalıyız. Geçtiğimiz sene hiç ummadık ve kolay gözüken rakiplerle oynadığımız maçlarda kaybettiğimiz puanların bizleri şampiyonluktan ettiğiniz unutmayalım. Ayaklarımız yere bassın ve her maça aynı ciddiyetle hazırlanalım.

  Takımımızı önümüzdeki maçlarda tüm eksiklerinden arınmış olarak görmek en büyük dileğimiz ve isteğimiz. Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20